Ambient zyre me qira prane Stadiumit Air Albania ne Tirane

ID TRR-123-64Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 2600
Kati 2
Sipërfaqe m2 140
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Faik Konica

Ambient zyre me qira ne rrugen Faik Konica ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te ri ne rruge kryesore.
Ka siperfaqe te brendshme prej 140 m2 dhe sieprfaqe te brendshme 128.5m2 te organizuar ne 3 ambiente pune, i cili mund te ndahet ne ambiente me te vogla ose si i gjithi open space.
Zyra eshte e pajisur me sistem ajrimi, ndricimi dhe kondicionimi qendror.
Kjo prone eshte shume e pershtatshme per zyra te ndryshme, fondacione, organizata, klinike private, zyre avokatie etj.
Fasada e xhamit mundeson nje reklamim mjaft te mire te biznesit.
Apartamenti eshte pjese e nje pallati te mireadministruar te pajisur me ashensor dhe me kamera sigurie.
Zona eshte mjaft e preferuar dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: Rruga Dervish Hima, rruga Elbasanit, stadiumi Air Albania etj.

Cmimi 2600 euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Ndodhet ne katin e katert te nje pallati
Me Qira 1020-49D 2500 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ...

Zyre me qera ne fillim te rruges Papa Gjon pali II ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 9-te te nje
Me Qira 518-5L 2625 €

Zyre me qera ne fillim te rruges Papa Gjon pali II ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9-te te nje qendre biznesi ...

Zyre 3+1  me qira tek Kullat Binjake .
Ambjent I pershtatshem per zyre ,I perbere nga   3
Me Qira 1020-13i 2500 €

Zyre 3+1  me qira tek Kullat Binjake . Ambjent I pershtatshem per zyre ,I perbere nga   3 dhoma , nje tualet ...

Ambjent per zyra me qera ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne zemer te qytetit, prane rrugeve kryesore
Me Qira 614-37j 2500 €

Ambjent per zyra me qera ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne zemer te qytetit, prane rrugeve kryesore te ...

Zyre me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne nje nga ndertesat me te pref
Me Qira 514-2j 2500 €

Zyre me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne nje nga ndertesat me te preferuara te biznesit ...

Ambient zyre me qira prane Kullave Binjake rruga Donika Kastrioti ne Tirane.
Pozicionohet ne katin
Me Qira 521-33A 2500 €

Ambient zyre me qira prane Kullave Binjake rruga Donika Kastrioti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 12 te nje pallati ...