Zyre me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane

ID TRR-719-48S
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1800
Kati 5
Sipërfaqe m2 145
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Ibrahim Rugova

Zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri.

Ka nje siperfaqe prej 145 m2 e organizuar ne 3 ambiente, kuzhine, 2 tualete dhe recepsion.

Zyra ofrohet e mobiluar me nje stil te vecante te punuar nga arkitekt. 

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket dhe ka te instaluar kondicioner ne cdo ambient per ngrohjen dhe ftohjen.

Kjo prone eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi si: zyre avokatie, klinike, fondacione, organizata te ndryshme etj.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Zona eshte e preferuar nga vendasit dhe te huajt.

Ka akses ne rrugen rrugen Abdyl Frasheri, rrugen Ismail Qemali etj

 

Cmimi 1800 Euro / Muaj (perfshire taksat)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambjent biznesi me qera ne Tirane.Ambjent ndodhet ne brendesi te nje nga qendrave te biznesit ne Tir
Me Qira 1114-19j 1750 €

Ambjent biznesi me qera ne Tirane.Ambjent ndodhet ne brendesi te nje nga qendrave te biznesit ne Tirane.Pozicionohet ne ...

Ambjent biznesi me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.Kjo prone ofron katin e pare te nje vile
Me Qira 1014-19j 1700 €

Ambjent biznesi me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.Kjo prone ofron katin e pare te nje vile 3 kateshe ne nje ...

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Pozicionohet ne nje pallat te ri dhe i mire nde
Me Qira 1750 € €

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Pozicionohet ne nje pallat te ri dhe i mire ndertuar,hyrja eshte ...