Zyre me qira prane Sky Tower ne Tirane

ID TRR-624-37X
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 2620
Kati 2
Sipërfaqe m2 131
Shperndarja 4
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Donika Kastrioti

Zyre me qira ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane. 
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor, administrim dhe siguri per 24 ore.
Zyra ka hyrje si nga ashensori i pallatit, por gjithashtu ka ne dipozicion dhe ashensor personal. 
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 131 m2 dhe organizohet ne 4 ambiente pune, 2 tualete, nje dhome teknike, nje verande dhe nje ballkon. 
Este e shtruar me pllake dhe ofrohet e pamobiluar. 
Orientohet nga veri-perendimi dhe pjesa e perparme e saj eshte e veshur me fasade xhami, duke dhene mundesi te mira reklamimi. 
Ne katin -1 te pallatit mund te gjenden dhe poste parkimi. 
Pallati ndodhet buze rruges kryesore, ne nje zone shume te zhvilluar te Tiranes, me shume facilitete e sherbime prane. 
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e Bllokut, ne qendren e Tiranes dhe ne rrugen e Elbasanit.


Cmimi: 2620 euro/muaj (taksat e perfshira)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne fillim te rruges Papa Gjon pali II ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 9-te te nje
Me Qira 518-5L 2625 €

Zyre me qera ne fillim te rruges Papa Gjon pali II ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9-te te nje qendre biznesi ...

Zyre me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.

Ambjenti ndodhet ne nje nga ndertesat me te pr
Me Qira 514-2j 2500 €

Zyre me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne nje nga ndertesat me te preferuara te ...

Zyre 3+1  me qira tek Kullat Binjake .
Ambjent I pershtatshem per zyre ,I perbere nga   3
Me Qira 1020-13i 2500 €

Zyre 3+1  me qira tek Kullat Binjake . Ambjent I pershtatshem per zyre ,I perbere nga   3 dhoma , nje tualet ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Faik Konica ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te r
Me Qira 123-64Z 2600 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te ri ne rruge ...

Zyre me qira tek rruga Donika Kastrioti ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te r
Me Qira 624-33X 2500 €

Zyre me qira tek rruga Donika Kastrioti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...

Ambient zyre me qira prane Kullave Binjake rruga Donika Kastrioti ne Tirane.
Pozicionohet ne katin
Me Qira 521-33A 2500 €

Ambient zyre me qira prane Kullave Binjake rruga Donika Kastrioti ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 12 te nje pallati ...

Zyre me qera ne rrugen Murat Toptani ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e shtate te nje qendre biznes
Me Qira 516-38K 2600 €

Zyre me qera ne rrugen Murat Toptani ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e shtate te nje qendre biznesi shume prane ...

Ambjent per zyra me qera ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne zemer te qytetit, prane rrugeve kryesore
Me Qira 614-37j 2500 €

Ambjent per zyra me qera ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne zemer te qytetit, prane rrugeve kryesore te ...