Ambient zyre me qira tek zona e Shallvareve ne Tirane

ID TRR-1123-38Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 700
Kati 2
Sipërfaqe m2 70
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Reshit Collaku

Ambient zyre me qira ne rrugen Reshit Collaku prane zones se Myslym Shyrit ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 2-te te nje pallati pa ashensor/
Ka nje siperfaqe te pergjithshme prej 70m2 te organizuar ne 3 ambiente pune, 2 tualete, 1 ambient recepsioni dhe nje ballkon.
Orientimi i zyres eshte Perendim duke mundesuar ndricim natyral.
Zyra eshte mundesi shume e mire per destinacione te ndryshme biznesi si zyre marketingu, zyre finance, zyre kontabiliteti etj.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me  kondicioner te implementuar ne dy nga ambientet e zyres.
Eshte pjese e nje pallati te pozicionuar buze rruges me hyrje biznesi.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe mjaft e preferuar per ushtrimin e bizneseve te ndryshme, dhe lidhet lehtesisht me akset kryesore rrugore si: rruga Ibrahim Rugova, rruga Myslym Shyri si dhe Bulevardi Gjergj Fishta.

Cmimi: 700 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qira ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e 10 (kati i fundit
Me Qira 1223-6X 600 €

Zyre me qira ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 10 (kati i fundit) i nje pallati te ...

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne TiraneAmbienti ndodhet ne katin 6-te te nje pallati te r
Me Qira 617-10K 630 €

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne TiraneAmbienti ndodhet ne katin 6-te te nje pallati te ri perballe Hotel ...

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te
Me Qira 215-18b 650 €

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri prane rruges ...

Zyre me qira ne rrugen Begeja ne Tirane.
Zyra pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me
Me Qira 224-1X 750 €

Zyre me qira ne rrugen Begeja ne Tirane. Zyra pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pall
Me Qira 1115-68b 750 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri, ne krah ...

Zyre me qera prane Bulevardit Gjergj Fishta ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te
Me Qira 618-22L 570 €

Zyre me qera prane Bulevardit Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Zyre me qira prane Pallatit me Shigjeta ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e pare te
Me Qira 123-24R 600 €

Zyre me qira prane Pallatit me Shigjeta ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e pare te nje pallati te ...

Ambient zyre me qira prane rruges se Barrikadave dhe gjimnazit Sami Frasheri ne Tirane. 
Eshte
Me Qira 424-49Z 650 €

Ambient zyre me qira prane rruges se Barrikadave dhe gjimnazit Sami Frasheri ne Tirane.  Eshte e pozicionuar ne ...