Ambient zyre me qira tek Kompleksi Delijorgji ne Tirane

ID TRR-224-7Z
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 750
Kati 3
Sipërfaqe m2 104
Shperndarja 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Gjergj Fishta

Ambient zyre me qira tek Kompleksi Delijorgji shume prane hotel Hilton ne Tirane.
Eshte e pozicionuar ne katin e 3 teknik dhe te parin banim te nje pallati te sapoperfunduar.
Me nje siperfaqe totale prej 104m2 eshte e organizuar ne 3 ambiente pune, 2 tualete, korridoret lidhese dhe ballkon.
Eshte e orientuar nga Lindja duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me sistem qendror kondicionimi i cili eshte ne proces per tu vendosur.
Jepet me qira per destinacione te ndryshme si zyre arkitekure, avokatie, qendra estetike etj.
Eshte pjese e nje pallati te sapoperfunduar i pajisur me ashensor dhe administrim.
Zona eshte mjaft e aksesueshme dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si rruga e Kavajes, Bulevardi Bajram Curri, zona e 21 Dhjetorit.
Ne cmim eshte i perfshire dhe nje post parkimi.

Cmimi 750 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën


Zyre me qira ne rrugen e Bilal Sina, ne Tirane.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 2-te tekn
Me Qira 123-14Z 800 €

Zyre me qira ne rrugen e Bilal Sina, ne Tirane. Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e 2-te teknik te nje pallati ...

Ambient zyre me qira prane Ambasades Polake ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.

Ndodhet ne katin e p
Me Qira 1020-22V 650 €

Ambient zyre me qira prane Ambasades Polake ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje pallati ...

Zyre me qera ne rrugen Kujtim Laro ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 5-kateshe shume
Me Qira 718-45L 800 €

Zyre me qera ne rrugen Kujtim Laro ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje vile 5-kateshe shume prane me rrugen ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Urani Pano ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri
Me Qira 221-2V 800 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Urani Pano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka ...

Zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri afer Librit Universitar ne Tirane.
Ambienti ndodhet ne katin
Me Qira 1120-44i 700 €

Zyre me qira ne rrugen Abdyl Frasheri afer Librit Universitar ne Tirane. Ambienti ndodhet ne katin e tete te nje ...

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane
Zyra ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjete
Me Qira 216-17K 800 €

Zyre me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane Zyra ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter ne buze te rruges ...

Zyre per qera ne rrugen Beqir Luga ne Tirane.

Zyra ndodhet ne katin e pare te nje ndertese tre ka
Me Qira 1217-29d 700 €

Zyre per qera ne rrugen Beqir Luga ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e pare te nje ndertese tre kateshe. Ka nje ...

Apartament 2+1 per zyra me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne nj
Me Qira 615-12b 800 €

Apartament 2+1 per zyra me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri ...