Apartament 1+1 ne shitje perballe me Ish Ekspoziten ne Tirane

ID TRS-222-6V
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 63.000
Kati 5
Sipërfaqe m2 41
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Gjin Bue Shpata

Apartament 1+1 per shitje tek Lulishte Cajupi ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e 5-te (te fundit) te nje pallati ekzistues. 
Ka nje siperfaqe prej 41 m2 te organizuar ne sallon, aneks kuzhine, dhome gjumi dhe banjo. 
Shtepia ofrohet bosh, e rikosntruktuar dhe ne gjendje te mire. 
Pozicionohet me pamje nga rruga kryesore dhe ofron ndircim te bollshem. 
Prane do te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme si supermakete, shkolla, banka etj. 
Pallati eshte i mirembajtur dhe ofron mundesi parkimi ne shesh pushim. 
Ka akses te lehte ne rrugen Gjin Bue Shpata, Bulevardin Gjergj Fishta dhe rrugen Komuna e Parisit. 
E pajisur me certifikate pronesie. 

Cmimi: 63.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per shitje ne rrugen Haxhi Hafiz Sabri Koci ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje vi
Në Shitje 1221-38V 52.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Haxhi Hafiz Sabri Koci ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje vile 2-kateshe me ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te n
Në Shitje 316-59K 72.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Ali Demit, prane Tregut te ri Elektrik.
Shtepia pozicionohet n
Në Shitje 1223-14Z 68.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Ali Demit, prane Tregut te ri Elektrik. Shtepia pozicionohet ne katin e 5 te nje ...

Apartament per shitje ne zonen e kryqezimit te Vasil Shantos ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne ka
Në Shitje 218-42R 52.000 €

Apartament per shitje ne zonen e kryqezimit te Vasil Shantos ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje
Në Shitje 1017-29L 64.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, te ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane

Shtepia ndodhet ne katin e shtate te nje
Në Shitje 1215-44K 76.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Don Bosko ne Tirane Shtepia ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri te ...

Apartament per shitje ne rrugen Thanas Ziko ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te nje pa
Në Shitje 118-31R 56.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Thanas Ziko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te nje pallati te ...

Apartament 1+1 per shitje prane Myslym Shyrit, ne rrugen Sulejman Pitarka ne Tirane.

Ndodhet ne k
Në Shitje 619-42S 62.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane Myslym Shyrit, ne rrugen Sulejman Pitarka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje ...