Apartament 1+1 ne shitje prane kryqezimit te Rruges Bardhyl me rrugen Hoxha Tahsim ne Tirane

ID TRS-923-34Z
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 70.000
Kati 3
Sipërfaqe m2 50
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Arkitekt Sinani

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Arkitekt Kasemi prane rruges Bardhyl ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3 dhe te fundit te nje pallati te vjeter pa ashensor.
Ka nje siperfaqe totale ne 50m2 te organizuar ne sallon se bashku me ambientin e gatimi, nje dhome gjumi, nje tualet dhe korridori lidhes.
Orientimi i apartamentit eshte Lindje-Perendim duke bere qe apartamenti te kete ndricim natyral pergjate gjithe dites.
Prona shitet e mobiluar, kuzhina eshte e pajisur me lavastoviglia, tualeti me makine tharese.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon dhe ne dhomen e gjumit.
Apartamenti ka nje planimetri te rregullt, dritaret dopio xham, tarraca e termoizoluar.
Zona eshte mjaft e zhvilluar dhe lidhet shpejt me akset kryesore rrugore si: zona Xhamllikut, rruga Bardhyl, zona e Brrylit, rruga e Dibres etj.
Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Cmimi 70.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane.
Ndodhet ne katin e peste te nje pallati
Në Shitje 220-46S 78.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne zonen e Don Boskos ne Tirane. Ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Apartamenti ...

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Riza Cerova, ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6&nbs
Në Shitje 622-61Z 84.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane rruges Riza Cerova, ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ...

Apartament per shitje ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te dhe te fundit ne nj
Në Shitje 515-13b 63.000 €

Apartament per shitje ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te dhe te fundit ne nje pallat te vjeter ...

Apartament 1+1 ne shitje ne Kompleksin Karl Topia ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e XI-te
Në Shitje 713-12 77.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne Kompleksin Karl Topia ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e XI-te te nje kompleksi ...

Apartament 1+1 per shitje tek Zogu i Zi ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e katert te nje pallat t
Në Shitje 514-35a 69.000 €

Apartament 1+1 per shitje tek Zogu i Zi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e katert te nje pallat te ri dhe shume te ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Don Bosko, pjese e kompleksit Twister Palace ne Tirane.
Shtepia
Në Shitje 1023-28Z 73.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Don Bosko, pjese e kompleksit Twister Palace ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne ...

Apartament per shitje prane shkolles 7 Marsi ne Tirane.

Banesa pozicionohet ne ne katin e dyte te
Në Shitje 617-51K 56.000 €

Apartament per shitje prane shkolles 7 Marsi ne Tirane. Banesa pozicionohet ne ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 1+1 ne shitje prane shkolles se Baletit, ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Banesa
Në Shitje 723-3Z 83.000 €

Apartament 1+1 ne shitje prane shkolles se Baletit, ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ...