Apartament 1+1 per qira ne rrugen Gjon Buzuku , ne Tirane.

ID TRR-324-26C
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 550
Kati 8
Sipërfaqe m2 71
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Gjon Buzuku

Apartament 1+1 me qira prane zones se Selvise ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 8  te nje pallati te ri me ashensor .
Shtepia ofron nje siperfaqe prej 71m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, nje dhome gjumi, nje tualet dhe nje ballkon.
Banesa jepet plotesisht e mobiluar me nje arredim te ri dhe modern.

Ngrohja dhe ftohja behen nepermjet kondicionimit. 
Zona ku ndodhet apartamenti ka akses te shpejte me rrugen e Dibres ,zonen e Selvise, rrugen Ferrit Xhajko dhe ne rrugen Siri Kodra .
 
Cmimi 550 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Gjon Buzuku prane rruges se Dibres. 
Apartamenti pozicionohet
Me Qira 623-24R 450 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Gjon Buzuku prane rruges se Dibres.  Apartamenti pozicionohet ne katin e 9-te ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e katert te nje p
Me Qira 1219-5S 420 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane. Pozicionohet ne katin e katert te nje pallati te ri. Ka ...


Apartament 1+1 me qira ne rrugen Margarita Tutulani, prane Gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane.
Me Qira 324-54Z 450 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Margarita Tutulani, prane Gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane. Pozicionohet ne ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane.
Banesa eshte e pozicionuar ne katin
Me Qira 722-21Z 650 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Margarita Tutulani ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin e 3te te nje ...

Garsoniere me qera mujore ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje nderte
Me Qira 918-27E 500 €

Garsoniere me qera mujore ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese te re. Ka nje ...


Apartament me qira ne rrugen e Durresit, prane gjimnazit Qemal Stafa, ne Tirane.
Banesa eshte e p
Me Qira 1122-67Z 450 €

Apartament me qira ne rrugen e Durresit, prane gjimnazit Qemal Stafa, ne Tirane. Banesa eshte e pozicionuar ne katin ...

Apartament 1+1 per qira prane rruges se Durresit ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallat
Me Qira 421-11V 420 €

Apartament 1+1 per qira prane rruges se Durresit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter. Ka ...

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e gjashte te nje
Me Qira 1119-35S 480 €

Apartament 1+1 me qira ne rrugen Frosina Plaku ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri. Ka ...