Apartament 1+1 per shitje prane zones se Oxhakut ne Tirane

ID TRS-1123-18X
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 74.000
Kati 4
Sipërfaqe m2 55
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bilal Hatibi

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Bilal Hatibi ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e katert, kati i parafundit i nje pallati ekzistues. 
Ofron nje sierfaqe te brendshme prej 55 m2 dhe eshte i organizuar nje nje dhome gjumi, dhome ndenje e kuzhine te vecuar, nje tualet, nje ballkon dhe nje korridor i cili lidh te gjithe ambientet se bashku. 
Apartamenti eshte i shtruar me pllake dhe ofrohet i pamobiluar. 
Orientohet nga jug-lindja duke mundesuar ngrohtesi dhe drite per gjate gjithe dites. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga nje kondicioner i pozicionuar ne dhomen e ndenjes.
Apartamenti eshte ne gjendje te mire dhe i ofron te gjitha instalimet elektrike dhe hidraulike. 
Pallati ndodhet ne nje zone te zhviluar, me facilitete te ndryshme prane te preferuar nga vendasit dhe te huajte. 
Zona ka dalje te menjehershme ne rrugen e Dibres, ne rrugen Xhanfize Keko dhe ne rrugen Kongresi I Manastirit. 
Prona disponon certificate te rregullt pronesie.


Cmimi: 74.000 euro 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 1+1 ne shitje ne  rrugen Studenti, prane Fakultetit te Inxhinierise dhe Ndertimit, n
Në Shitje 823-55Z 82.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne  rrugen Studenti, prane Fakultetit te Inxhinierise dhe Ndertimit, ne Tirane. Shtepia ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Dajtit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e trete te nje pallat
Në Shitje 723-30X 82.500 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen e Dajtit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e trete te nje pallati te ri 4 katesh pa ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Kastriotet prane Terminalit te Autobuseve te Veriut dhe Jugut.
P
Në Shitje 923-20R 75.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Kastriotet prane Terminalit te Autobuseve te Veriut dhe Jugut. Pozicionohet ne ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. 
Shtepia ndodhet ne katin e 9&nbs
Në Shitje 321-5D 65.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane.  Shtepia ndodhet ne katin e 9 te nje ...

Apartament 1+1 per shitje tek Lulishte Cajupi ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e 5-te (te fundit)
Në Shitje 222-6V 63.000 €

Apartament 1+1 per shitje tek Lulishte Cajupi ne Tirane.  Ndodhet ne katin e 5-te (te fundit) te nje pallati ...

Apartament 1+1 per shitje tek kompleksi Vizion Plus ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e
Në Shitje 1120-3a 69.000 €

Apartament 1+1 per shitje tek kompleksi Vizion Plus ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 4-rt te nje prej ...

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Arkitekt Kasemi prane rruges Bardhyl ne Tirane.
Pozicionohet ne
Në Shitje 923-34Z 70.000 €

Apartament 1+1 ne shitje ne rrugen Arkitekt Kasemi prane rruges Bardhyl ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3 dhe te ...

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Todi Shkurti ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te
Në Shitje 221-4D 62.000 €

Apartament 1+1 per shitje ne rrugen Todi Shkurti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...