Apartament 1+1 per zyra me qera ne bulevardin Zogu I ne Tirane

ID TRR-1019-49T
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 300
Kati 0
Sipërfaqe m2 76
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Zogu I

Apartament 1+1 per zyra me qera ne bulevardin Zogu I ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 76 m2 apartamenti eshte i organizuar ne: 1 dhome e vecuar, sallon dhe tualet.
Zyra ofrohet totalisht e mobiluar si ne foto.
Ambienti eshte mjaft I pershtatshem per aktivitete te ndryshme si: zyra kontabel, konsulence biznesi etj.
Zona eshte mjaft e preferuar pasi ndodhet prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.
Ka akses te lehte ne bulevardin Zogu I, rrugen Reshit Petrela dhe zonave te tjera perreth.


Cmimi: 300 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyra me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te
Me Qira 418-40d 400 €

Zyra me qera ne rrugen Lidhja e Prizrenit ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen Vace Zela ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 9-te dhe te fundit ne
Me Qira 616-35b 400 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen Vace Zela ne Tirane. Ndodhet ne katin e 9-te dhe te fundit ne nje pallat te ri, ...

Apartament 2 + 1 per zyra me qera ne fillimin e rruges Mine Peza ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te
Me Qira 816-10b 400 €

Apartament 2 + 1 per zyra me qera ne fillimin e rruges Mine Peza ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat ...

Jepet apartament 2+1 per zyre me qera ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte t
Me Qira 919-13S 350 €

Jepet apartament 2+1 per zyre me qera ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje p
Me Qira 218-23R 400 €

Apartament me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri ne ...

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shu
Me Qira 1018-58L 420 €

Zyre me qera ne rrugen Shyqyri Berxolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri shume prane rrugen ...

Apartament per zyra me qera ne afer qendres tregtare Ring ne Tirane.
Apartamneti ndodhet ne katin e
Me Qira 317-13d 350 €

Apartament per zyra me qera ne afer qendres tregtare Ring ne Tirane. Apartamneti ndodhet ne katin e dyte te nje ...

Apartament 2+1 per zyre me qera ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje p
Me Qira 1016-7L 400 €

Apartament 2+1 per zyre me qera ne rrugen Medar Shtylla ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri buze ...