Apartament 2+1 me qira ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane

ID TRR-524-50Z
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 750
Kati 3
Sipërfaqe m2 108
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Beqir Luga

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Beqir Luga shume prane Sheshit Avni Rustemi ne Tirane.
Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 3 te nje pallati me ashensor.
Me nje siperfaqe totale prej 108m2 eshte e organizuar ne sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete, nje ballkon dhe korridori lidhes.
Nje nga tualetet eshte i pajisur me dritare dhe eshte brenda dhomes se gjumit, ndersa tualeti tjeter eshte i pozicionuar ne korridor.
Te dy dhomat e gjumit kane akses ne ballkon.
Ngrohja dhe ftohja mundesohet me kondicioner te vendosur ne sallon dhe ne dhomen e gjumit martesore.
Orientimi i baneses eshte Jugperendim duke mundesuar ndricim natyral per gjate gjithe dites.
Shtepia eshte pjese e nje pallati te pajisur me dy ashensor, i mireadministruar dhe i survejuar nga kamerat e sigurise.
Zona eshte qendrore dhe lidhet shpejt me rrugen Hoxha Tahsim, rrugen Tefta Tahko Koco, Qendren e Tiranes etj.

Cnimi 750 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera tek Rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane.
Eshte i pozicionuar ne katin e dyte
Me Qira 423-53G 650 €

Apartament 2+1 me qera tek Rezidenca Kodra e Diellit ne Tirane. Eshte i pozicionuar ne katin e dyte te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Italiane ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne katin e 9-
Me Qira 1015-9K 800 €

Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Italiane ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e 9-te te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati t
Me Qira 1017-10L 700 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sulejman Pitarka ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje
Me Qira 1214-12E 800 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sulejman Pitarka ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri afer ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Ndodhet ne katin e shtate ten je kompleksi te
Me Qira 922-5G 700 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate ten je kompleksi te ri ...

Apartament 2+1 per qera ne rrugen  Hamdi Garunja ne Tirane.
Ndodhet ne katin e katert te nje p
Me Qira 822-48G 700 €

Apartament 2+1 per qera ne rrugen  Hamdi Garunja ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me ...

Apartament modern 2+1 me qira ne rrugen Qamil Guranjaku, tek drejtoria e  Higjenes, ne Tirane.
Me Qira 1123-5Z 700 €

Apartament modern 2+1 me qira ne rrugen Qamil Guranjaku, tek drejtoria e  Higjenes, ne Tirane. Banesa eshte e ...

Apartament me qira ne rrugen Eduard Mano ne Tirane.
Kjo shtepi moderne pozicionohet ne katin e pest
Me Qira 1021-28N 800 €

Apartament me qira ne rrugen Eduard Mano ne Tirane. Kjo shtepi moderne pozicionohet ne katin e peste te nje pallati te ...