Apartament 2+1 per qira ne zonen e Lundres ne Tirane

ID TRR-1020-1a
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1200
Kati 2
Sipërfaqe m2 107 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Lunder

Apartament 2+1 me qira ne zonen e Lundres ne Tirane, pjese e nje residence banimi te re dhe modern.
Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte
Siperfaqe 107 m2 e brendshme duke ofruar ofron sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet, depo, 2 ballkone.

E sapoperfunduar me parket , kuzhine me te gjitha pajisjet, ngrohje ftohje e instaluar ne mure, ofrohet pjeserisht e mobiluar.

Shtepia eshte e orientuar jug dhe perendim duke ofruar drite dielli pjesen me te madhe te dites.

Rezidenca ofrohen siguri dhe qetesi. Ofrohet 1 vend parkimi i perfshire ne cmim

Cmimi 1200 Euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per qira prane Bulevardit Deshmoret e Kombit ne Tirane.

Ndodhet ne katet e larta t
Me Qira 321-15V 1300 €

Apartament 2+1 per qira prane Bulevardit Deshmoret e Kombit ne Tirane. Ndodhet ne katet e larta te nje ndertese ...

Apartament modern me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane . Me nje hapesire prej 200 m2 i pozicionuar n
Me Qira 215-33m 1300 €

Apartament modern me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane . Me nje hapesire prej 200 m2 i pozicionuar ne kat te 8 te nje ...

Apartament modern me qira ne rrugen Bardhok Biba, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 4 te n
Me Qira 822-33Z 1100 €

Apartament modern me qira ne rrugen Bardhok Biba, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ...

Apartament modern me qira ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 5te te
Me Qira 920-8D 1300 €

Apartament modern me qira ne rrugen Shyqyri Brari ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 5te te nje pallati te ...

Apartament me qera ne nje kompleks te ri pallatesh ne Sauk ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te
Me Qira TRr-616-50b 1100 €

Apartament me qera ne nje kompleks te ri pallatesh ne Sauk ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te pallatit te pajisur ...

Apartament me qera ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ngjitur me Parkun e Madh dhe Liqeni
Me Qira 817-7a 1100 €

Apartament me qera ne nje nga zonat me te preferuara te Tiranes, ngjitur me Parkun e Madh dhe Liqenin Artificial ne ...

Apartament me qera ne zonen e Saukut ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e pare ne nje kompleks te r
Me Qira 516-17b 1100 €

Apartament me qera ne zonen e Saukut ne Tirane. Pozicionohet ne katin e pare ne nje kompleks te ri rezidencial prane ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati t
Me Qira 419-17L 1300 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Marko Bocari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri qe ofron ...