Apartament 2+1 per qira prane Kopshtit Zoologjik ne Tirane

ID TRR-1223-27X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 630
Kati 1
Sipërfaqe m2 86.14
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Bilal Sina

Apartament 2+1 per qira tek rruga Bilal Sina ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e pare te nje residence 6 kateshe.
Ofron nje siperfaqe prej 86.14 m2 dhe organizohet ne dy dhoma gjumi, nje dhome ndenje e kuzhine, nje tualet, nje ballkon dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku. 
Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe ofrohet teresisht i mobiluar. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga sistemi chiller ne dhomen e ndenjes e ne korridor, ndersa ne ne dhomat e gjumit  dhe tualet mundesohet nga kalorifere me pllake vullkanike. 
Te dyja dhomat e gjumit kane akses ne ballkon. Dhoma martimoniale ka dhe dollap te vecuar.
Apartamenti orientohet nga jugu duke mundesuar drite natyrale dhe ngrohtesi per gjate gjithe dites.
Residenca ofron siguri me ane te kamerave per gjate 24 oreve. 
Prane baneses mund te gjeni dhe poste parkimi. 
Residenca ndodhet ne nje zone te qete, te zhvilluar me shume facilitete prane. 
Zona ka dalje te menjehershme ne zonen e Liqenit Artificial, ne zonen e Kopshtit Zoologjik, ne rrugen Hamdi Sina dhe ne rrugen Peti.


Cmimi: 65000 leke/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne tirane.

Shtepia ndodhet ne katin e trete ne nje
Me Qira 514-28b 600 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Pjeter Budi ne tirane. Shtepia ndodhet ne katin e trete ne nje pallat te ri prane ...

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10-te dhe te fundi
Me Qira 1019-13L 500 €

Apartament 2+1 me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te dhe te fundit te nje pallati te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane.

Apartamenti  ndodhet ne katin e 5-te t
Me Qira 1116-37L 750 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Apartamenti  ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri ...

Apartament modern me qera ne rrugen Liqeni i Thate ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te ne nje komp
Me Qira 915-18b 600 €

Apartament modern me qera ne rrugen Liqeni i Thate ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te ne nje kompleks te ri ...

Apartament me qera ne nje kompleks te ri prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit.

Ndodhet n
Me Qira 317-31L 500 €

Apartament me qera ne nje kompleks te ri prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit. Ndodhet ne katin e 6-te te ...

Apartament me qera tek Kopshti Zoologjik ne Tirane.
Ne nje nga zonat me te qeta e te preferuara te
Me Qira 315-23m 600 €

Apartament me qera tek Kopshti Zoologjik ne Tirane. Ne nje nga zonat me te qeta e te preferuara te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bill Klinton ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne koder te qyt
Me Qira 414-49j 500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Bill Klinton ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne koder te qytetit, mbi Kolegjin ...

Apartament me qira ne rrugen Eduard Mano, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 2 te nje palla
Me Qira 922-18Z 600 €

Apartament me qira ne rrugen Eduard Mano, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ...