Apartament 2+1 per qira tek Kompleksi Delijorgji ne Tirane

ID TRR-1223-32X
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1000
Kati 4
Sipërfaqe m2 110
Dhoma 2
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Kompleksi Delijorgji

Apartament 2+1 ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e katert te nje pallati te ri me ashensor.
Ofron nje siperfaqe te brendshme prej 110 m2 dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi, nje dhome ndenje e kuzhine, dy tualete, nje ballkon dhe nje korridor i cili lidh te gjitha ambientet se bashku. 
Apartamenti eshte i shtruar me parket dhe ofrohet totalisht i mobiluar me nje stil modern te investuar vitin e fundit. 
Ngrohja dhe ftohja mundesohen nga 3 kondicionere te pozicionuar ne dy dhomat e gjumit dhe ne dhomen e ndenjes. 
Dhoma matrimoniale ofron nje tualet personal.
Dhoma e ndenjes ka menjehere akses ne ballkon, duke mundesuar pamje nga parku i kompleksit.
Apartamenti ofron dhe nje post parkimi te perfshire ne cmim.
Orientohet nga lindja duke mundesuar drite natyrale per gjate gjithe dites.
Apartamenti eshte pjese e nje kompleksi te ri, i cili ofron administrim dhe siguri per gjate 24 oreve.
Kompleksi ndodhet ne nje zone shume te zhvilluar, te preferuar nga vendasit dhe te huajte. 
Zona ka dalje te menjehershme ne qendren e Tiranes, ne zonen e 21 Dhjetorit, ne rrugen e Durresit dhe ne rrugen Muhamed Gjollesha.


Cmimi: 1000 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte, te
Me Qira 923-48G 900 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte, te nje pallati ...

Apartament 2+1 me qira tek zona e Liqenit te Thate, pjese e Residences Park Life ne Tirane.
Pozicio
Me Qira 623-32Z 890 €

Apartament 2+1 me qira tek zona e Liqenit te Thate, pjese e Residences Park Life ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3 ...

Apartament 2+1 me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te
Me Qira 518-32L 900 €

Apartament 2+1 me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ...

Apartament modern me qera ne zonen e Saukut ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare ne nje kompleks rezi
Me Qira 416-26b 1100 €

Apartament modern me qera ne zonen e Saukut ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ne nje kompleks rezidencial te ndertuar ...

Apartament modern me qira tek Kompleksi Halili, ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 12 dhe t
Me Qira 922-15Z 950 €

Apartament modern me qira tek Kompleksi Halili, ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 12 dhe te fundit te nje ...

Apartament 2+1 per qira tek Park Life Residence ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne katin e pare
Me Qira 1223-1X 1100 €

Apartament 2+1 per qira tek Park Life Residence ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e pare te nje pallati te ...

Apartament modern 2+1 me qira ne rrugen Tefta Tashko Koco, ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane.
Bane
Me Qira 224-26Z 1100 €

Apartament modern 2+1 me qira ne rrugen Tefta Tashko Koco, ne zonen e Pazarit te Ri ne Tirane. Banesa eshte e ...

Apartament me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane.

Ndodhet ne katin e gjashte ne nje pallat te ri
Me Qira 216-56b 900 €

Apartament me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane. Ndodhet ne katin e gjashte ne nje pallat te ri te ndertuar vitet ...