Apartamente 2+1 per shitje prane rruges Asim Vokshi ne Tirane

ID TRS-322-31V
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 166.000 Euro
Kati 2
Sipërfaqe m2 96.71 m2+ 53.72 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Panorama

Apartamente 2+1 per shitje ne rrugen Panorama ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ashensor.

Apartamentet organizohen ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, korridor dhe verande.

Apartamenti 1 ka nje siperfaqe totale prej 96.71 m2, siperfaqe te brendshme prej 84.79 m2 dhe siperfaqe verande prej 53.72 m2.

Apartament 2 ka nje siperfaqe totale prej 98.2 m2, siperfaqe te brendshme prej 86.13 m2 dhe siperfaqe verande prej 123.12 m2.

Pallati i sapoperfunduar ofron administrim dhe siguri 24.

Prane do te gjeni te gjitha sherbimet e nevojshme.

Ka akses te lehte ne rrugen Jordan Misja ,rrugen Asim Vokshi dhe prane Bulevardit Zogu I.

Ne proces te fundit te hipotekimit.

Cmimi: 1250 Euro / m2 apartamenti dhe 840 Euro/ m2 veranda.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane.
Hyrja ndodhe ne katin e katert banim
Në Shitje 1221-17N 155.000 €

Apartament 2+1 per shitje prane rruges Dritan Hoxha ne Tirane. Hyrja ndodhe ne katin e katert banim te nje pallati i ...

Apartament 2+1 per shitje te Rruga Petrela afer Bulevardit te Ri.
Pozicionohet ne katin 8 te n
Në Shitje 1222-48V 165.400 €

Apartament 2+1 per shitje te Rruga Petrela afer Bulevardit te Ri. Pozicionohet ne katin 8 te nje pallati te ri ne ...

Apartament 2+1 per shitje te Kopshti Zoologjik ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert t
Në Shitje 515-41a 155.000 € €

Apartament 2+1 per shitje te Kopshti Zoologjik ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 per shitje prane Policise Bashkiake ne Tirane.
Ofrohen apartamente 2+1 per shit
Në Shitje 1019-61T 157.690 €

Apartament 2+1 per shitje prane Policise Bashkiake ne Tirane. Ofrohen apartamente 2+1 per shitje ne nje nder ...

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 12te te nje pal
Në Shitje 623-12A 175.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 12te te nje pallati me ashensor, ...

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Abdyl Pajo ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2te te nje pallati te r
Në Shitje 123-16G 180.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne rrugen Abdyl Pajo ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2te te nje pallati te ri me ...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pal
Në Shitje 1117-14L 177.000 €

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri qe ofron ...

Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e XII-te dhe te fundit te nje kompl
Në Shitje 1213-43 170.000 €

Apartament 2+1 ne shitje ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e XII-te dhe te fundit te nje kompleksi te ri ...