Apartament 2+1 prane Gjimnazit Petro Nini Luarasi ne Tirane

ID TRR-524-9C
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 850
Kati 7
Sipërfaqe m2 83
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sami Frasheri

Apartament 2+1 ne rrugen Sami Frasheri shume prane Liqenit Artificial ne Tirane.

Shtepia pozicionohet ne katin e 7te te nje pallati te ri me ashensor.

Apartamenti ka nje siperfaqe prej 83m2 dhe perbehet nga dy dhoma gjumi, nje sallon ndenje i cili ndan te njejten hapsire me kuzhinen ,nje tualet dhe nje ballkon.

Ngrohja dhe ftohja e ambentit behet nepermjet sistemit te kondicionimit i cili pozicionohet ne dhomen e ndenjes dhe te njera nga dhomat e gjumit.

Banesa eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme dhe eshte e arreduar me nje mobilim bashkekohor.

Orientimi i apartamentit eshte kryesisht jugperendimor duke bere te mundur keshtu ngrohje dhe ndricimin natyral gjate gjithe dites .

Zona ka akses te menjehershem me Sheshin Willson, zonen e Bllokut, Liqenin Artificial, Komunen e Parisit etj

Cmimi: 850 euro/muaj 
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Durresit, shume prane Gjimnazit Qemal Stafa ne Tirane.
Shtepia p
Me Qira 524-21Z 800 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Durresit, shume prane Gjimnazit Qemal Stafa ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne ...

Apartament me qera perballe me Aba Center ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati 5-kate
Me Qira 916-10d 800 €

Apartament me qera perballe me Aba Center ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4 te nje pallati 5-katesh, me siguri te ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Haxhi Kika, ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane. 

Ndodh
Me Qira 313-32S 800 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Haxhi Kika, ne zonen e Komunes se Parisit ne Tirane.  Ndodhet ne katin e peste ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Peti, prane Hotel Sokrat ne Tirane.
Shtepia eshte e pozicionuar ne
Me Qira 524-34Z 800 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Peti, prane Hotel Sokrat ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin e 1 te nje ...

Apartament me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane.

Ndodhet ne katin e gjashte ne nje pallat te ri
Me Qira 216-56b 900 €

Apartament me qera ne rrugen Tish Dahia ne Tirane. Ndodhet ne katin e gjashte ne nje pallat te ri te ndertuar vitet ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri
Me Qira 618-20L 780 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri pa ashensor por ...

Apartament me qira ne rrugen Gramoz Pashko, prane Prane Fakultetit Ekonomik, ne Tirane.
Pozicionohe
Me Qira 523-41Z 800 €

Apartament me qira ne rrugen Gramoz Pashko, prane Prane Fakultetit Ekonomik, ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2 te ...

Apartament 2+1 tek ish-Fusha e Aviacionit ne rrugen Beniamin Kruta ne Tirane.
Pozicionohet ne katin
Me Qira 623-48R 800 €

Apartament 2+1 tek ish-Fusha e Aviacionit ne rrugen Beniamin Kruta ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 8-te te nje ...