Apartament modern 3+1 me qira ne zonen e Qytetit Studenti ne Tirane

ID TRR-721-30V
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1200
Kati 3
Sipërfaqe m2 160 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Gramoz Pashko

Apartament modern me qira ne rrugen Gramoz Pashko ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe e cila mund te aksesohet nepermjet nje hyrje te vecuar.
Ndahet ne sallon me kuzhine te cilat perfshihen ne nje hapesire, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, korridor dhe 2 ballkone, e gjitha me nje siperfaqe prej 160m2.
Banesa ofrohet e mobiluar me nje stil klasik dhe mjaft te vecante, e perbere nga materiale teper cilesore, e shtruar e gjitha me parket druri, ka panele diellore per ngrohjen e ujit, ambienti i sallonit dhe kuzhines eshte e bollshme ku kuzhina eshte e kompletuar me te gjitha pajisjet elektroshtepiake te nevojshme, ka vend per tavoline ngrenjeje dhe ne sallon ndodhet nje oxhak funksional, dhomat e gjumit kane nje mobilim modern, muret e banjove jane te veshura me pllaka dekorative dhe ballkonet jane te pajisura me tenda.
Ambienti shtepiak ngrohet dhe ftohet nepermjet kondicionereve te instaluara ne cdo dhome te apartamentit.
Pozicionet ne cdo ane duke mundesuar dhe depertimin e drites natyrale gjate gjithe dites.
Vila ofron edhe nje vend parkimi po ashtu.

Cmimi: 1200 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Tafaj ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallat
Me Qira 1120-45D 1300 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Tafaj ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ka nje ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Apartamenti ofron 166 m2 te shfrytezuara
Me Qira 513-24 1100 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartamenti ofron 166 m2 te shfrytezuara ne sallon te madh ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.

Banesa pozicionohet ne katin e 8-te dh
Me Qira 1019-42D 1220 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e 8-te dhe te 9-te te nje ...

Apartament 3+1 per qera prane Liqenit artificial ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te
Me Qira 318-1d 1100 €

Apartament 3+1 per qera prane Liqenit artificial ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri ...

Apartament me qera ne kompleksin rezidencial Sunrise ne Lunder ,  Tirane.

Pozicionohet shume
Me Qira 417-39a 1100 €

Apartament me qera ne kompleksin rezidencial Sunrise ne Lunder ,  Tirane. Pozicionohet shume prane me qendren ...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut, ne Rezidencen Touch of the Sun ne Tirane

Ndodhet ne kat
Me Qira 619-32S 1100 €

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Saukut, ne Rezidencen Touch of the Sun ne Tirane Ndodhet ne katin e dyte te ...

Apartament modern me qera ne nje kompleks te ri ne Sauk ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje p
Me Qira 716-31b 1300 €

Apartament modern me qera ne nje kompleks te ri ne Sauk ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, te ...

Apartament 3+1 me qera prane rruges Liman Kaba ne Tirane
Ndodhet ne katin e 3-te dhe te 4-te te nje
Me Qira 1117-48L 1100 €

Apartament 3+1 me qera prane rruges Liman Kaba ne Tirane Ndodhet ne katin e 3-te dhe te 4-te te nje pallati te ri ne ...