Apartament 3 + 1 per zyra me qera prane Ministrise se Jashtme ne Tirane (TRR-415-22b)

ID TRR-415-22b
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 500 Euro
Kati 8
Sipërfaqe m2 140
Shperndarja 3
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Zhan D'Ark

Ambjent per zyra me qera ne bulevardin Zhan D Ark ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te ne nje pallat te ri prane rruges kryesore.

Apartamenti ka siperfaqe prej 140 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, 3 dhoma, 2 tualete, 2 ballkone dhe koridor.

Jepet bosh. 

Te gjitha dhomat kane drite dielli pothuajse gjate gjithe dites dhe siperfaqe te bollshme.

Dritaret jane dopio xham dhe te pajisura me grila.

Ballkonet ofrojne pamje te mrekullueshme te bulevardit dhe jane te orientuara nga jug-perendimi.

Zona eshte e qete dhe shume e zhvilluar. Prane pallatit jane vendosur shume institucione te rendesishme shqiptare sic jane: Ministria e Shendetesise, Ministria e Jashtme, Drejtoria e Pergjithshme e Policise se Tiranes, Instat etj.

Pallati ofron siguri, administrim dhe ashensor.

Ka mundesi per parkim makine prane baneses.

Cmimi 500 Euro / muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyra me qera ne Tirane, ne rrugen Bogdani.
Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri  
Me Qira 715-19m 600 €

Zyra me qera ne Tirane, ne rrugen Bogdani. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri  me ashensor. Me ...

Apartament me qera per zyra ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te
Me Qira 417-18d 460 €

Apartament me qera per zyra ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri ...

Zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 3-te te nje ndertese 3-kateshe bu
Me Qira 1117-31L 450 €

Zyre me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te te nje ndertese 3-kateshe buze rruge ...

Zyre me qera ne rrugen Sander Prosi ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjete
Me Qira 316-53K 400 €

Zyre me qera ne rrugen Sander Prosi ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter shume prane ...

Zyre me qera perball Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje p
Me Qira 116-22b 400 €

Zyre me qera perball Fakultetit te Shkencave te Natyres ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane ...

Ambjent me qera per zyra ne qender te Tiranes. I pozicionuar ne katin e 2-te te nje pallati ekzistue
Me Qira 315-16m 550 €

Ambjent me qera per zyra ne qender te Tiranes. I pozicionuar ne katin e 2-te te nje pallati ekzistues shume te ...

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te
Me Qira 1213-46b 600 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje kompleksi shume ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ferit Xhajko, 700 m afer me stacionin e Trenit ne Tirane.
Ndodhet
Me Qira 1019-23S 400 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ferit Xhajko, 700 m afer me stacionin e Trenit ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te ...