Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Kosovareve ne Tirane (TRR-1218-30L)

ID TRR-1218-30L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1500 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 207 m2
Dhoma 3
Tualete 3
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kosovareve

Apartament 3+1 me qera shume prane Parkut te Liqenit Artificial.

Ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ndertim shume cilesor dhe shume te preferuar si nga vendasit dhe te huajt.

Ofron siperfaqe totale prej 207 m2 te organizuar si me poshte:

-Sallon sebsahku me ambientin e ngrenies,e pajisur me nje oxhak funksional.

-Kuzhine te vecuar e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

-Dhome gjumi matrimoniale sebashku me garderobe, tualet dhe nje depo.

-Dhome gjumi per femijet sebashku me nje tualet.

-Studio sebashku me nje ballkon e cila mund te kthehet ne dhome gjumi.

-Korridor qe lidh dhomat e gjumit me sallonin, ndodhet nje dhome lavantarie dhe tualet.

Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar me nje stil modern dhe te ri.

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket cilesor dhe ka ndricim te pershtatshem nepermejt spoteve te ndryshme.

Ngrohja dhe ftohja kryehet nepermjet sisitemit qendror aspirim-kondicionim.

Dhomat jane te bollshme dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites, ballkoni ofron pamje te kendshme te qytetit.

Pallati ofron kushte shume moderne, administrim, ashensor, kamera sigurie dhe hapesira te gjelberuara.

Ne cmim perfshihen dhe dy vende parkimi ne katin -1 dhe -2 te pallatit.

Ka akses te lehte ne rrugen Sami Frasheri, rrugen Marko Bocari dhe prane Liqenit Artificial.

Cmimi: 1500 Euro/muaj perfshire taksat.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 papafingo me qera ne nje nder rezidenat me te reja dhe moderne ne Tirane.

Rezidenc
Me Qira 719-35a 1600 €

Apartament 3+1 papafingo me qera ne nje nder rezidenat me te reja dhe moderne ne Tirane. Rezidenca eshte e perbere ...

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje komplek
Me Qira 418-19L 1400 €

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje kompleksi te ri prane ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e XI te n
Me Qira 413-54 1400 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne katin e XI te nje pallati te ri. ...

Apartament modern me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje pall
Me Qira 515-39b 1400 €

Apartament modern me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane ...

Apartament me qera ne nje nga residencat me te preferuara ne Lunder te Tiranes.

Residenca pozicio
Me Qira 1114-58a 1400 € €

Apartament me qera ne nje nga residencat me te preferuara ne Lunder te Tiranes. Residenca pozicionohet pak metra ...

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje komplek
Me Qira 917-4L 1400 €

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje kompleks te ri prane zones ...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te
Me Qira 319-32L 1600 €

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri pjese e Qendres ...

Apartament me qera ne rrugen Ibrahim Rugova shume prane me Parkun e Madh dhe me zonen e Bllokut ne T
Me Qira 217-45a 1400 €

Apartament me qera ne rrugen Ibrahim Rugova shume prane me Parkun e Madh dhe me zonen e Bllokut ne Tirane. I ...