Apartament 3+1 me qera prane Sheshit Skenderbej ne Tirane (TRR-717-53L)

ID TRR-717-53L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1500 Euro
Kati 4
Sipërfaqe m2 160 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Kavajes

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri qe ofron administrim, 2 ashnsor dhe kamera sigurie 24-ore.

Banesa ka siperfaqe prej 160m2 te organizuar ne sallon sebashku me vendin e kuzhines, 3 dhoma gjumi njera prej te cilave matrimoniale me tualet me vete, koridor, tualet dhe ballkon.

Banesa ofrohet plotesisht e mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme, mobilimi eshte i ri dhe bashkekohor.

Dy dhomat e tjera ofrohen te mobiluara ne varesi te preferences se klientit.

Ngrohja dhe ftohja sigurohen nepermjet kondicionereve inverter.

Ballkoni eshte i orientuar nga veri-lindja dhe ofron pamje te kendshme nga Qendra e Tiranes.

Pallati ndodhet ne nje zone te qete dhe prane te gjitha sherbimeve te nevoshme.

Ka akses te lehte ne rrugen e Kavajes, rrugen e Durresit dhe rruge te tjera lidhese.

Ofrohet 1 vend parkimi i perfshire ne cmim.

Cmimi: 1500 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Ibrahim Rugova shume prane me Parkun e Madh dhe me zonen e Bllokut ne T
Me Qira 217-45a 1400 €

Apartament me qera ne rrugen Ibrahim Rugova shume prane me Parkun e Madh dhe me zonen e Bllokut ne Tirane. I ...

Apartamente per zyra me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane.
Apartamentet ndodhen ne katin e V-te t
Me Qira 1013-2 1400 €

Apartamente per zyra me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane. Apartamentet ndodhen ne katin e V-te te nje pallati te ...

Apartament me qera ne nje nga residencat me te preferuara ne Lunder te Tiranes.

Residenca pozicio
Me Qira 1114-58a 1400 € €

Apartament me qera ne nje nga residencat me te preferuara ne Lunder te Tiranes. Residenca pozicionohet pak metra ...

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje komplek
Me Qira 917-4L 1400 €

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje kompleks te ri prane zones ...

Apartament 3+1 papafingo me qera ne nje nder rezidenat me te reja dhe moderne ne Tirane.
Rezidenca
Me Qira 719-35a 1600 €

Apartament 3+1 papafingo me qera ne nje nder rezidenat me te reja dhe moderne ne Tirane. Rezidenca eshte e perbere nga ...

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje komplek
Me Qira 418-19L 1400 €

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje kompleksi te ri prane ...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te
Me Qira 319-32L 1600 €

Apartament 3+1 me qera ne zonen e Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri pjese e Qendres ...

Apartament modern me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje pall
Me Qira 515-39b 1400 €

Apartament modern me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri prane ...