Apartament 3+1 me qera prane zones se Bllokut ne Tirane (TRR-618-12L)

ID TRR-618-12L
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1100 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 156 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Donika Kastrioti

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane Bulevardit Deshmoret e Kombit.

Ofron siperfaqe te brendshme prej 156 m2 te organzuar ne sallon sebashku me ambientin e ngrenies, kuzhine te vecuar, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet plotesisht i mobiluar me te gjitha pajisjet e nevojshme dhe me nje stil klasik.

Ngrohja dhe ftohja kryhet nepermjet sistemit qendror chiller te pajisur ne cdo dhome.

Dhomat kane nje organizim te mire te struktures se brendshme dhe te mbushura me drite natyrale.

Ballkoni ofron pamje te kendshme te zones perreth me orientim nga jug-perendimi.

Pallati pozicionohet ne nje zone te zhvilluar dhe shume te preferuar si nga vendasit dhe te huajt. 

Ofron administrim, ashensor dhe siguri maksimale 24-ore.

Ka akses te lehte ne rrugen Ibrahim Rugova, Bulevardin Deshoret e Kombit dhe pak minuta nga Parku Kombetar ku mund te kaloni nje pasdite relaksuese.

Cmimi: 1100 Euro/muaj.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.
Apartament ndodhet ne katin 8-te te nje pa
Me Qira 616-13K 1000 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Apartament ndodhet ne katin 8-te te nje pallati te ri dhe ...

Apartament 3+1 me qera ne Sauk ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 2 kateshe.

S
Me Qira 619-36T 1000 €

Apartament 3+1 me qera ne Sauk ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 2 kateshe. Shtepia ka nje ...

Apartament 2+1 me qera te ish-Ekspozita “Shqiperia Sot” ne Tirane. Apartamenti ndodhet n
Me Qira 413-60 1000 €

Apartament 2+1 me qera te ish-Ekspozita “Shqiperia Sot” ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e XII te ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.

Ndodhet ne katin e katert te nje
Me Qira 819-13S 1000 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri buze ...

Apartament me qera ne Parkun Kombetar ne Tirane .
I pozicionuar ne katin e 12-te te nje pallati te
Me Qira 415-2m 1000 €

Apartament me qera ne Parkun Kombetar ne Tirane . I pozicionuar ne katin e 12-te te nje pallati te ri me ...

Apartament me qera ne kompleksin rezidencial Sunrise ne Lunder ,  Tirane.
Pozicionohet shume p
Me Qira 417-39a 1200 €

Apartament me qera ne kompleksin rezidencial Sunrise ne Lunder ,  Tirane. Pozicionohet shume prane me qendren ...

Apartament 3+1 me qera prane Albasades Amerikane ne Tirane.
Apartamenti pozicionohet ne nje nga zon
Me Qira 1113-43 1200 €

Apartament 3+1 me qera prane Albasades Amerikane ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne nje nga zonat me te mira dhe ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 11-te te nje pallatit te ri
Me Qira 219-32L 1000 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11-te te nje pallatit te ri buze rruge ...