Apartament 3+1 me qera tek Liqeni i Thate ne Tirane (TRR-715-27d

ID TRR-715-27d
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 850 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 360 m2
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Liqeni i Thate

Apartament 3+1 me qera tek Liqeni i Thate ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 7-te dhe te fundit te nje pallati te ri me ashensor.

I organizuar ne model papafingo.

Me nje siperfaqe totale 360 m2 ofron : sallon, kuzhine, zone ngrenje, dhome ndenje me oxhak, 3 dhoma gjumi, dhome garderobe, 2 tualete, ballkon per barbecue, verande.

Apartamenti eshte i kompletuar me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme.

Veranda ofron nje vend shlodhjeje dhe nje pamje te mrekullueshme te Tiranes dhe Liqenit Artificial.

Apartamenti eshte i ndricuar gjate dites me drite natyrale.

Ngrohje/ ftohje me kondicionere.

Pallati pozicionohet ne nje zone te qete e te preferuar te qytetit, prane te gjitha sherbimeve te nevojshme per nje jete komode.

Pallati ofron akses ne zonen e Liqenit Artificial, kopshtit Zoologjik, rrugen Liqeni i Thate, rruga Peti. 

 

 Cmimi 850 Euro/ muaj

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te
Me Qira 818-45d 750 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ...

Apartament 3+1 me qera ne fillim te rruges Pjeter Budi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7-te dhe te
Me Qira 619-57S 800 €

Apartament 3+1 me qera ne fillim te rruges Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te dhe te 8-te te nje pallati ...

Apartament duplex ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 11 dhe te 12 te nje p
Me Qira 619-49T 800 €

Apartament duplex ne bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ndodhet ne katin e 11 dhe te 12 te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane.
Avantazh i kesaj prones eshte vendndod
Me Qira 914-5j 800 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane. Avantazh i kesaj prones eshte vendndodhja. Banesa ...

Apartament me qera ne rrugen Liqeni i Thate ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri,
Me Qira 216-19b 900 €

Apartament me qera ne rrugen Liqeni i Thate ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament luksoz me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne qender te qytet
Me Qira 314-1j 800 €

Apartament luksoz me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne qender te qytetit, ne nje kompleks ...

Apartament 3+1 modern me qera ne rrugen Hoxha Tahsim, ne Tirane.

Ndodhet ne katin e II-te te nje
Me Qira 613-17S 800 €

Apartament 3+1 modern me qera ne rrugen Hoxha Tahsim, ne Tirane. Ndodhet ne katin e II-te te nje vile. Ofron nje ...

Apartament dupleks modern me qera te kompleksi rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane.

Banesa pozi
Me Qira 216-12b 750 €

Apartament dupleks modern me qera te kompleksi rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e ...