Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Irfan Tomini ne Tirane, (TRS-618-43d)

ID TRS-618-43d
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 152.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 152 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Irfan Tomini

Apartament 3+1 per shitje prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati me ashensor.

Siperfaqja e brendshme eshte 152 m2 e orientuar ne sallon, kuzhine te ndare, tre dhoma gjumi, dy ballkone, dy tualete dhe koridor.

Apartamenti mund te ofrohet edhe pjeserisht i mobiluar me nje cmim ekstra per mobilimin.

E gjithe siperfaqja e apartamentit eshte e shtruar me parket dhe ne apartament jane bere punime te brendshme me kualitet te larte.

Ftohja dhe ngrohja sigurohen nga kondicioner te vendosur ne cdo ambient.

Apartamenti ka dhe shume mundesi modifikimi ne varesi te preferencave te klienteve.

Orientimi i apartamentit eshte nga jug-perendimi qe ofron drite natyrale pjesen me te madhe te dites dhe nje pamje te hapur te zones perreth.

Zona eshte shume e qete dhe ka akses te lehte ne Bulevardin Bajram Curri, Bulevardi Gjergj Fishta, zonen e Selites etj.

Pallati ofron administrim dhe ashensor.

I pajisur me certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi 152.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament i ri per shitje prane Shkolles 9-Vjecare Faik Konica.
Banesa ndodhet ne katin e 2-te te
Në Shitje 617-60K 140.000 €

Apartament i ri per shitje prane Shkolles 9-Vjecare Faik Konica. Banesa ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati
Në Shitje 1217-2L 150.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Mahmut Fortuzi ne Tirane Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Abdyl Matoshi ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te
Në Shitje 216-6K 155.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Abdyl Matoshi ne Tirane Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje kompleksi te ...

Apartament 3+1 ne shitje prane Kristal Center ne Tirane.Banesa ndodhet ne katin e VI-te te banimit,
Në Shitje 914-65j 149.000 €

Apartament 3+1 ne shitje prane Kristal Center ne Tirane.Banesa ndodhet ne katin e VI-te te banimit, me siperfaqe totale ...

Apartament 3+1 per shitje prane sheshit Karl Topia ne Tirane.

Ndodhet ne katin e dymbedhjete te n
Në Shitje 220-43S 140.000 €

Apartament 3+1 per shitje prane sheshit Karl Topia ne Tirane. Ndodhet ne katin e dymbedhjete te nje pallati te ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Xhanfize Keko ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te
Në Shitje 720-17D 150.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Xhanfize Keko ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje kompleksi ...

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Memo Meto ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 1-te te nje pallati te
Në Shitje 419-37L 150.000 €

Apartament 3+1 per shitje ne rrugen Memo Meto ne Tirane. Ndodhet ne katin e 1-te te nje pallati te vjeter shume prane ...

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter, buze rruge kryesore.
Ka siperfaqe te brendsh
Në Shitje 1019-39L 155.000 €

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te vjeter, buze rruge kryesore. Ka siperfaqe te brendshme prej 120.7 m2 te ...