Apartament per zyra me qera ne qender te Tiranes, (TRR-918-1d)

ID TRR-918-1d
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 700 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 160 m2
Shperndarja 5
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Qender Tirane

Apartament per zyra me qera prane Kafe Flores ne qender te Tiranes.

Zyra ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te vjeter.

Ka nje siperfaqe prej 160 m2 te organizuar ne pese ambiente, ballkon dhe dy tualete.

Zyra ofrohet e pamobiluar dhe ne gjendje te mire.

Ndodhet buze rruges kryesore dhe ofron mundesi shume te mira reklamimi.

Mund te perdoret per aktivitete te ndryshme  si  klinike dentare, call center,  zyre programimi etj

E gjithe siperfaqja e zyres eshte e shtruar me parket.

Zona eshte e zhvilluar, me shume aktiivete te ndryshme dhe ofron akses te lehte ne te gjitha zonat qendrore te Tiranes.

 

Cmimi 700 Euro (taksa te perfshira)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 10-te n
Me Qira 514-27b 800 €

Apartament per zyra me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri ...

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e dyte dhe te trete
Me Qira 915-36m 600 €

Ambjent per zyra me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte dhe te trete te nje ndertese ...

Zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.
Me nje siperfaqe totale 180 m2 ofron : 4 ambjente te nd
Me Qira 515-35m 800 €

Zyra me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Me nje siperfaqe totale 180 m2 ofron : 4 ambjente te ndara , 2 tualete, ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e IX-te te n
Me Qira 214-6 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e IX-te te nje pallati te ri, ...

Ambient zyre me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese
Me Qira 1219-69L 600 €

Ambient zyre me qera ne rrugen Brigada VIII ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje ndertese 4-kateshe buze ...

Apartament 3+1 per zyre me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 8-t
Me Qira 1116-27K 600 €

Apartament 3+1 per zyre me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ...

Apartament per zyra me qira ne rrugen Vaso Pasho ne Tirane.
Ambient ndodhet ne katin e peste, jo te
Me Qira 121-23D 600 €

Apartament per zyra me qira ne rrugen Vaso Pasho ne Tirane. Ambient ndodhet ne katin e peste, jo te fundit te nje ...

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pall
Me Qira 1215-26b 600 €

Apartament per zyre me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te vjeter, prane ...