Apatament 1+1 per shitje ne zonen e Golemit ne Durres (GLS-217-1L)

ID GLS-217-1L
Lloji prones Apartament
Status Në Shitje
Çmimi € 35.000 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 50 m2
Dhoma 1
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Golem
Adresa Golem, Durres

Apartament per shitje ne vijen e pare te plazhit ne Golem.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri qe ofron administrim.

Me siperfaqe prej 50m2 ndahet ne sallon sebashku me kuzhine, 1 dhome gjumi, tualet dhe ballkon.

Banesa ofrohet plotesisht e mobiluar me te gjitha pajisjet elektroshtepiake.

Ngrohja dhe ftohja kryhet nepermjet kondicionerit inverter.

Eshte e ndricuar gjate gjithe dites me drite natyrale dhe ballkoni ka orientim nga jug-perendimi.

Pallati ndodhet ne nje zone te qete dhe shume te zhvilluar se fundmi, prane te gjitha sherbimeve te nevojshme.

Nese po kerkoni te blini nje apartament ne bregdetin e Golemit ne nje zone te qete dhe larg zhurmave ketu  mund te gjeni pronen e duhur.

Apartamentet jane te pajisura me dokumentacion te rregullt hipotekor.

Ne cmim perfshihet dhe nje vend parkimi .

Cmimi: 35.000 Euro.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Garsonjere per shitje ne nje kompleks te ri pallatesh ne Golem.
Banesa pozicionohet ne katin e pare
Në Shitje GLS-617-1L 26.000 €

Garsonjere per shitje ne nje kompleks te ri pallatesh ne Golem. Banesa pozicionohet ne katin e pare te banimit te nje ...

Garsoniere per shitje ne zonen e plazhit ne Golem.

Ndodhet ne katin 6-te te nje pallati te ri.
Në Shitje GLS-319-1S 22.000 €

Garsoniere per shitje ne zonen e plazhit ne Golem. Ndodhet ne katin 6-te te nje pallati te ri. Shtepia ka nje ...

Apartament 1+1 per shitje prane zones se plazhit ne Golem.
Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati t
Në Shitje GLS-319-2S 45.000 €

Apartament 1+1 per shitje prane zones se plazhit ne Golem. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri. Ka nje ...