Dyqan per shitje ne rrugen Petro Nini Luarasi ne Tirane (TRS-219-30L)

ID TRS-219-30L
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 530.440 Euro
Sipërfaqe m2 265.22 m2
Tualete 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Petro Nini Luarasi

Dyqan per shitje prane Tregut Elektrik ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, buze rruge kryesore.

Ofron siperfaqe totale prej 265.22 m2 te organizuar ne nje ambient open space.

Dyqani ka hyrje individuale nga pallati nepermjet shkalleve.

Pjesa ballore eshte e rrethuar me vetrata xhami duke ofruar drite natyrale gjate gjithe dites dhe pamje te zones perreth.

Kjo prone mund te jete shume e pershtatshme per aktivitete te ndryshme si: call center, palester, organizata te dryshme, bar-kafe, zyra dhe dyqane te ndryshme.

Ofrohet e perfunduar me te gjitha instalimet elektrike dhe hidraulike.

Pallati eshte i ri ofron kushte bashkohore, administrim dhe siguri 24-ore.

Ka akses te lehte ne rrugen Ali Demi dhe shume prane Bulevardit bajram Curri.

Cmimi: 2000 Euro/m2.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën