Fabrike produktesh bujqesore per shitje ne Vore, Tirane

ID TRS-622-29V
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € ...
Sipërfaqe m2 4953 m2+ 2281 m2
Tualete 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Nacionale e Vjeter, Vore

Fabrike produktesh bujqesore per shitje prane autostrades Tirane-Durres.
Biznesi është i vendosur ne një ndërtese te përbëre nga 4(kater) ambiente ne nje siperfaqe toke prej 4953m2 dhe siperfaqe ndertimi  2281m2
Ambienti I pare është i pajisur me një dere te madhe për hyrjen dhe daljen e kamionëve. Ky ambient shfrytëzohet si magazine për lendet e para.
Ambienti i dyte është ambienti i prodhimit. Ky ambient ndodhet ngjitur me te parin dhe është i lidhur teknologjikisht me te. Ne te ndodhen:

  1. Makineritë  prodhuese
  2. Paneli  i  kontrollit
  3. Ambientet ndihmese te prodhimit

Ambienti i trete është magazina e produktit te gatshëm. Ka një sipërfaqe prej 1,200 m2
Është i pajisur me transportier për ngarkimin e kamionëve dhe me një dere te madhe për hyrjen dhe daljen e kamionëve.
Teknologjia e prodhimit është bashkëkohore. Linja e prodhimit është plotësisht e automatizuar dhe me proces te vazhduar.
Automatizimi është kryer nga një kompani Turke. I gjithë procesi menaxhohet nëpërmjet një pulti qendror ne mënyre kompjuterike.
Marka eshte nje nder me te medhate dhe te njohurat ne Shqiperi dhe realizon nje xhiro vjetore prej rreth 3.2 milion euro.
Operon prej disa vitesh ne tregun Shqiptar dhe garanton vazhdimesi dhe mundesi per ekspanion.
E vendosur ne nje pozicion strategjik duke pasur akses te lehte me autostraden Tirane-Durres, pak minuta larg Rinasit, Durresit dhe Tiranes.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Bar- Fast food per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane

Lokali ndodhet ne katin e pare te nje
Në Shitje 116-5K 5000 €

Bar- Fast food per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane Lokali ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri shume ...

Dyqan per shitje ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shu
Në Shitje 718-49L 11.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Gjon Buzuku ne Tirane Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane me rrugen ...

Dyqan me qira ne rrugen Foto Xhavella.
Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri.
Ambienti ka nje si
Në Shitje 622-11S 250 €

Dyqan me qira ne rrugen Foto Xhavella. Ndodhet ne katin 0 te nje pallati te ri. Ambienti ka nje siperfaqe prej 40m2 ...

Ambient komercial ne shitje ne rrugen Dritan Hoxha , buze rruges .
Ambienti ndodhet ne katin e dyte
Në Shitje 1020-47i 1300 m2 €

Ambient komercial ne shitje ne rrugen Dritan Hoxha , buze rruges . Ambienti ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese te ...

Dyqane per shitje ne rrugen Albanopoli ne Tirane
Ambientet  ndodhet ne katin e pare te nje pal
Në Shitje 319-56T 1500 /m2 €

Dyqane per shitje ne rrugen Albanopoli ne Tirane Ambientet  ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri brenda ...

Ambjent biznesi ne shitje prane Komisariatit nr.4 ne Tirane.Dyqani ndodhet ne brendesi te nje komple
Në Shitje 914-33j 1800 /m2 €

Ambjent biznesi ne shitje prane Komisariatit nr.4 ne Tirane.Dyqani ndodhet ne brendesi te nje kompleksi te ri ...

Ambient tregtar per shitje prane kompleksit Halili ne Tirane.
Ambienti pozicionohet ne katin e dyte
Në Shitje 623-27X 497,200 €

Ambient tregtar per shitje prane kompleksit Halili ne Tirane. Ambienti pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ...

Dyqan per shitje ne rrugen Arkitekt Sinani ne Tirane.Me nje siperfaqe 135m2 dhe i boshatisur. Ndodhe
Në Shitje 914-53d 800 /m2 €

Dyqan per shitje ne rrugen Arkitekt Sinani ne Tirane.Me nje siperfaqe 135m2 dhe i boshatisur. Ndodhet ne katin e pare ...