Magazine per shitje ne Mezez prane rruges Industriale , Tirane.

ID TRS-1222-50V
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 850.000
Sipërfaqe m2 2500
Tualete 0
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Mezez

Magazine dhe Toke per shitje ne Mezez. 
Ndodhet shume prane rruges dytesore te autostrades Tirane-Durres.
Ka nje siperfaqe trualli prej 2500 m2 dhe siperfaqe ndertese 1800 m2 qe eshte e ndare ne kati -1 dhe kati 0.
Magazina eshte e ndare ne 4 ambiente te medha open space nga 2 ne secilin kat.
E pershtatshme per shume lloje biznesesh si Fabrika, Punishte te ndryshme.
Eshte e pajisur me kamera sigurie , sistem ujesjellesi , ka hapesire te madhe oborri.

 

Cmimi: 850.000 euro 
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan per shitje ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, te
Në Shitje 819-47L 860.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Gjik Kuqali ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, te sapo perfunduar ...