Zyre me qera ne qendren tregtare ETC ne Tirane (TRR-518-5L)

ID TRR-518-5L
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 2175 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 120.8 m2
Shperndarja 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Papa Gjon Pali II

Zyre me qera ne fillim te rruges Papa Gjon pali II ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 9-te te nje qendre biznesi shume te njohur ne Tirane.

Me siperfaqe te brendshme prej 120.8m2 organizohet ne 2 ambiente zyre sebashku me nje tualet brenda.

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket dhe ka te instaluar sistemin qendror te kondicionimit per ngrohjen dhe ftohjen.

Pjesa ballore eshte e rrethuar me fasade xhami dhe ofron pamje te kendshme te zones perreth.

Pallati eshte i ri, ofron kushte moderne, 3 ashensor, kamera sigurie 24-ore dhe recepsion.

Ne kete zone ushtrojne aktivitetin e tyre dhe shume kompani te tjera prestigjoze.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per zyra te ndryshme si: avokati, noteri, zyre kontabiliteti, fondacione, organizata etj.

Ka akses te lehte ne Bulevardin Bajram Curri, Bulevardin Deshmoret e Kombit rrugen e Elbasanit etj.

Ne cmim perfshihet edhe kosto e administrimit.

Cmimi: 18 Euro/m2.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne nje nga qendrat e biznesit me te njohura ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 10-te n
Me Qira 916-9b 2100 €

Zyre me qera ne nje nga qendrat e biznesit me te njohura ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, ...

Zyre me qera ne Bulevardin Deshmoret e kombit ne Tirane
Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati
Me Qira 618-1L 2100 €

Zyre me qera ne Bulevardin Deshmoret e kombit ne Tirane Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Ambient zyre me qera prane qendres se Tiranes.
Ndodhet ne katin e 12-te ne nje pallat te ri prane r
Me Qira 417-44L 2280 €

Ambient zyre me qera prane qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin e 12-te ne nje pallat te ri prane rruges ...