Zyre me qera ne Bulevardin Zogu I ne Tirane (TRR-318-75L)

ID TRR-318-75L
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1500 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 195 m2
Shperndarja 0
Tualete 6
Ballkone 3
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Zogu I ne Tirane

Ambient zyre me qera prane Qendres se Tiranes.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje ndertese 4-kateshe buze rruge kryesore.

Me siperfaqe totale prej 195 m2 eshte e ndare ne 6 dhoma, 6 tualete, 2 ballkone,  verande e madhe dhe nje koridor i gjate.

Te gjitha dhomat jane te shtruara me moket dhe te pajisura me tualet.

Ballkonet kane pamje nga bulevardi kryesor dhe nga qendra e Tiranes te orientuar nga perendimi.

Kjo prone eshte shume e pershtatshme per zyra te ndryshme, klinike, laborator, hotel, studio etj.

Pozicionohet vetem disa metra larg qendres se Tiranes, Ministrise se Drejtesise dhe shume institucioneve te ndryshme shqiptare dhe te huaja.

Zona eshte shume e zhvilluar dhe e mbushur plot me zyra dhe dyqane te ndryshme.

Ka mundesi per parkim makine prane pallatit me pagese ekstra.

Cmimi 1500 Euro / muaj me taksa te perfshira.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient per zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat
Me Qira 1217-8L 1600 €

Ambient per zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri prane librit ...

Zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume
Me Qira 519-16L 1400 €

Zyre me qera ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri shume prane Librit ...

Ambjent per zyra me qera ne Tirane.Zyra ndodhet ne nje pallat te ri, me cilesi te larte ndertimi.Nde
Me Qira 914-23j 1600 €

Ambjent per zyra me qera ne Tirane.Zyra ndodhet ne nje pallat te ri, me cilesi te larte ndertimi.Ndertesa ju siguron ...

Ambjent per zyra ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Ambjenti perfshin katin e VI-te te nje komp
Me Qira 214-19 1600 €

Ambjent per zyra ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Ambjenti perfshin katin e VI-te te nje kompleksi te ri ...

Zyre me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirana.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje qendre tregetare.
Me Qira 719-49T 1600 €

Zyre me qera ne rrugen Abdi Toptani ne Tirana. Ndodhet ne katin e 2-te te nje qendre tregetare. Me nje siperfaqe ...

 

Ambjent per zyra tek sheshi Wilson. Me nje siperfaqe prej 130 m2 perbehet nga 5 zyra te nd
Me Qira 101-92 1600 €

  Ambjent per zyra tek sheshi Wilson. Me nje siperfaqe prej 130 m2 perbehet nga 5 zyra te ndara, te cilat mund ...

Ambjent zyrash me qera ne Tirane. 
Ambjentet ndodhen ne katin e II te nje kompleksi pallatash.
Me Qira 513-2 1400 €

Ambjent zyrash me qera ne Tirane.  Ambjentet ndodhen ne katin e II te nje kompleksi pallatash.  Zyra ofron ...

Ambient per zyre me qera ne Qender te Tiranes.
Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje qendre bizne
Me Qira 1217-68R 1450 €

Ambient per zyre me qera ne Qender te Tiranes. Ambienti ndodhet ne katin e pare te nje qendre biznesi ne rrugen Abdi ...