Shtëpi 2+1 Me Qira Tirane

Kemi permbledhur ne kete faqe nje perzgjedhje me te apartameteve me te mire dy dhoma e nje guzhine ne zonen e Tiranes . Shfletoni propozimet e meposhtme dhe nese gjeni ate qe ju pelqen mos hezitoni te na kontaktoni. Nese kerkimi juaj bazohet ne nje zone te caktuar te Tiranes mund te perdorni kerkimin ne harte ne menune e faqes tone . Listimet e meposhtme jane per qiradhenie afatgjata dhe jane te perditesuara vazhdimisht.

Apartament 2+1 per qira prane Liqenit Artificial ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati t
Me Qira 1121-43V 400 €

Apartament 2+1 per qira prane Liqenit Artificial ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 86.2 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, korridor dhe ballkon. Shtepia ofrohet e ...

Apartament 2+1 me qira prane Stadiumit Dinamo ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati t
Me Qira 820-25V 700 €

Apartament 2+1 me qira prane Stadiumit Dinamo ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 100 m2 te organizuar ne sallon bashke me kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo, korridor dhe ballkon. Shtepia ...

Apartament 2+1 me qera prane Shallvareve ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin ne trete te nje
Me Qira 816-23K 550 €

Apartament 2+1 me qera prane Shallvareve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin ne trete te nje pallati te ri me ashensor shume prane zones Bllokut. Ka nje hapesire banimi prej 104 m2 te shperndare ne dhome ndenje bashkangjitur me kuzhine, 2 dhoma ...

Apartament 2+1 me qira prane Institutit Harry Fultz ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e shtate
Me Qira 1121-36N 600 €

Apartament 2+1 me qira prane Institutit Harry Fultz ne Tirane. Pozicionohet ne katin e shtate te nje pallati te ri me ashensor dhe te mire administruar. Afer ketij pallati mund te gjeni sherbimet e nevojshme si farmaci, market, furre buke dhe ...

Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Italiane ne Tirane.

Apartamenti pozicionohet ne kat te kat
Me Qira 515-49m 550 €

Apartament 2+1 me qera prane Ambasades Italiane ne Tirane. Apartamenti pozicionohet ne kat te katert te nje pallati te ri me ashensor. Me siperfaqe 112 m2 ofron : sallon, kuzhine e vecuar , zone ngrenje, 2 dhoma gjumi, 2 tualete , ...

Apartament modern me qera ne rrugen Ibrahim Rugova, prane Gardes se Republikes ne Tirane. 

A
Me Qira 415-77m 1200 €

Apartament modern me qera ne rrugen Ibrahim Rugova, prane Gardes se Republikes ne Tirane.  Apartamenti pozicionohet ne katin IX-te te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 150m2 i organizuar ne sallon, zone ngrenje, kuzhine e ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Peti prane Liqenit Artificial ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne nje zo
Me Qira 521-29V 650 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Peti prane Liqenit Artificial ne Tirane. Shtepia ndodhet ne nje zone mjaft te preferuar, ne katin e 5-te te nje ndertese te re. Siperfaqja prej 106 m2 ndahet ne sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane.

Pozicionohet ne katet e larta ne nje p
Me Qira 1015-3b 1400 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Dervish Hima ne Tirane. Pozicionohet ne katet e larta ne nje pallat te ri te sapoperfunduar. Pallati ju ofron standarte dhe kushte teper komode , siguri te larte 24-ore, administrim dhe ashensor. Eshte nje nder ...

Apartament 2+1 me qera prane Qendres Globe ne Tirane.

Nodhet ne katin e 8-te te nje pllati te ri
Me Qira 217-9L 400 €

Apartament 2+1 me qera prane Qendres Globe ne Tirane. Nodhet ne katin e 8-te te nje pllati te ri qe ofron administrim dhe ashensor. Me siperfaqe prej 100m2 eshte e organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, tualet dhe 2 ...

Apartament 2+1 per qira prane rruges Sulejman Delvina ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ( te fun
Me Qira 1121-31V 350 €

Apartament 2+1 per qira prane rruges Sulejman Delvina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ( te fundit) te nje pallati ekzistues. Ka nje siperfaqe prej 96 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, korridor dhe ballkon. Shtepia ...

Apartament me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat te
Me Qira 315-25b 600 €

Apartament me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri prane ish-Samsungut. Banesa ka siperfaqe prej 120 m2 te ndare ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete dhe ballkon. Te ...

Apartament dupleks 2+1 me qira ne rrugen Mihal Popi ne Tirane.
Pozizionet ne katin e dyte te nje pa
Me Qira 1121-21N 500 €

Apartament dupleks 2+1 me qira ne rrugen Mihal Popi ne Tirane. Pozizionet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues shume prane Stadiumit Dinamo. Siperfaqja e brendshme eshte 64 m2 ndersa siperfaqja e papafingos e cila eshte ne rinovim e siper eshte 27 ...

Apartament 2+1 modern me qira ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e gjashte
Me Qira 1121-20N 700 €

Apartament 2+1 modern me qira ne rrugen Dritan Hoxha ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e gjashte te nje pallati te ri prane Universitetit Zonja e Keshillit te Mire. Pallati eshte i mire administruar dhe i pajisur me ashensor. Siperfaqja prej 117 m2 ...

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri
Me Qira 1121-17V 1000 €

Apartament 2+1 per qira ne rrugen Bardhok Biba ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 112 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, korridor, banjo dhe dy ballkone. Shtepia ofrohet ...

Apartament 2+1 per qira prane Bulevardit Deshmoret e Kombit ne Tirane.

Ndodhet ne katet e larta t
Me Qira 321-15V 1300 €

Apartament 2+1 per qira prane Bulevardit Deshmoret e Kombit ne Tirane. Ndodhet ne katet e larta te nje ndertese moderne me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 112 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo , korridor dhe ...

Apartament modern 2+1 me qera shume prane qendres tregtare TEG ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te
Me Qira 1019-75L 700 €

Apartament modern 2+1 me qera shume prane qendres tregtare TEG ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te pjese e nje rezidence shume te njohur qe ofron kushte bashkekohore. Apartamenti ka siperfaqe te brendshme prej 75.70 m2 te organizuar ne sallon, ...

Apartament me qira ne rrugen Beniamin Kruta ne Tirane.
Eshte pjese e nje pallati te ri I cili eshte
Me Qira 1121-15N 350 €

Apartament me qira ne rrugen Beniamin Kruta ne Tirane. Eshte pjese e nje pallati te ri I cili eshte I pajisur me ashensor dhe ka administrim te mire. Hyrja ndodhet ne katin e gjashte te ketij pallati. Apartamenti ndahet ne nje sallon, ambient kuzhine ...

Apartament 2+1 me qera te Kompleksi Karl Topia ne Tirane. 

Apartamenti ndodhet ne katin e dy
Me Qira 814-44E 450 €

Apartament 2+1 me qera te Kompleksi Karl Topia ne Tirane.  Apartamenti ndodhet ne katin e dymbedhjete dhe te fundit te nje kompleksi te ri pallatesh.  Siperfaqja eshte e organizuar mjaft mire ne sallon ndenje te bashkengjitur me kuzhinen, ...

Apartament 2+1 me qira prane Qendres se Tiranes.

Ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri me as
Me Qira 1020-62V 500 €

Apartament 2+1 me qira prane Qendres se Tiranes. Ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 105 m2 te organizuar ne sallon bashke me kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo, ballkon dhe korridor. Shtepia ofrohet e ...

Apartament 2+1 me qera tek Kompleksi Aquadrom, ne rrugen Llazar Pulluqi ne Tirane.

Ndodhet ne kat
Me Qira 319-21S 400 €

Apartament 2+1 me qera tek Kompleksi Aquadrom, ne rrugen Llazar Pulluqi ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 140 m2 e organizuar ne  sallon me kuzhine te perbashket, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridor ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te
Me Qira 917-18L 600 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Urani Pano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 109m2 te shfrytezuar mjaft mire ne sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 tualete, dhome ...

Apartament me qera ne nje kompleks te ri pallatesh ne Sauk ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te
Me Qira TRr-616-50b 1100 €

Apartament me qera ne nje kompleks te ri pallatesh ne Sauk ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te pallatit te pajisur me ashensor. Banesa ka siperfaqe te brendshme prej 106.1 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine te vecuar, 2 dhoma gjumi, koridor, 2 ...

Apartament modern me qera ne kompleksin rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane.

Pozicionohet ne ka
Me Qira 216-18b 650 €

Apartament modern me qera ne kompleksin rezidencial Kodra e Diellit ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te ne njerin prej godinave 4-kateshe te pajisur me ashensor. Banesa ka siperfaqe prej 116 m2 te ndare ne sallon se bashku me vendin e kuzhines, ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Haxhi Kika ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me
Me Qira 1121-2V 400 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Haxhi Kika ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 95 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, banjo, korridor dhe ballkon.  Ambienti ofrohet ...

Apartament 2+1 me qera tek Dervish Hima ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne kati e katert te nje pa
Me Qira 416-23K 600 €

Apartament 2+1 me qera tek Dervish Hima ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne kati e katert te nje pallati te ri me ashensor shume prane stadiumit Qemal Stafa. Ka nje hapesire totale banimi prej 110 m2 te shperndare ne dhome ndenje bashkangjitur me ...

Apartament 2+1 per qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e pest
Me Qira 818-5d 500 €

Apartament 2+1 per qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ri. Siperfaqja e brendshme eshte 120.8 m2 e organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, dy tualete dhe dy ...

Apartament me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri b
Me Qira 115-41b 450 €

Apartament me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane. Ndodhet ne katin e 8-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore. Pallati ofron siguri, administrim dhe ashensore. Banesa ka siperfaqe prej 120 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhinen, 2 ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Mihal Duri ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati
Me Qira 1121-1N 500 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Mihal Duri ne Tirane. Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues shume prane Shkolles Avni Rustemi. Shtepia ka nje siperfaqe prej 100 m2 te ndare ne sallon se bashku me kuzhine, dy dhoma gjumi, nje banjo dhe ...

Apartament me qira ne Rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane 
Shtepia ndodhet ne katin e 5-te te nje
Me Qira 1120-31i 600 €

Apartament me qira ne Rrugen Perlat Rexhepi ne Tirane  Shtepia ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati te ri 12 katesh me ashensor, me siperfaqe te brendshme prej 120m2. Si e tille ndahet ne nje sallon te lidhur me kuzhinen, dy dhoma gjumi,dy ...

Apartament me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje
Me Qira 817-19V 490 €

Apartament me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe 80 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon , tualet dhe garderobe. Apartamenti ofrohet i ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e dyte te nje
Me Qira 1021-39V 1000 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri te pajisur me ashensor. Ndodhet ne nje zone shume te qete, te sigurte dhe te preferuar per banim. Brenda siperfaqes prej 110 m2 perfshihet ...

Apartament 2+1 me qera afer qendres ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 12 te nje pallati t
Me Qira 217-12d 550 €

Apartament 2+1 me qera afer qendres ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 12 te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 120 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon, koridor dhe dy tualete. Apartamenti ofrohet totalisht ...

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje p
Me Qira 414-57L 600 €

Apartament 2 + 1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri ne Tirane. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nder me te kerkuarat sepse ndodhet prane liqenit artificial te Tiranes. Ka nje ...

Apartament me qera ne Farke ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile te perfund
Me Qira 218-49R 1000 €

Apartament me qera ne Farke ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje vile te perfunduar se fundmi. Siperfaqja totale perbehet prej 150 m2 dhe perfshin 1 sallon me kuzhine te perfshire, 2 dhoma gjumi, 1 paradhome ne hyrje dhe 1 ...

Apartament modern me qera ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat
Me Qira 515-16b 330 €

Apartament modern me qera ne rrugen Ferit Xhajko ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-rt ne nje pallat te ri buze rruges kryesore. Pallati ofron administrim, siguri dhe ashensor. Ka cilesi shume te mire ndertimi dhe akses ne disa rruge te tjera te ...

Apartament me qera ne rrugen Todi Shkurti ne Tirane, afer qytetit studenti.

Apartamenti ndodhet n
Me Qira 1015-26K 400 €

Apartament me qera ne rrugen Todi Shkurti ne Tirane, afer qytetit studenti. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te vile dy kateshe. Me nje hapesire prej 140 m2 ofrohet: Dhome ndenje, kuzhine, 3 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon. Dhomat e ...