Ambient dyqani per shitje ne zonen Laprakes ne Tirane

ID TRS-422-30S
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 350.000 Euro
Sipërfaqe m2 68 m2
Tualete 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Laprake

Ambient dyqani per shitje ne zonen e Laprakes ne Tirane.
Ndodhet ne katin 0 buze rruge kryesore.
Ka nje siperfaqe prej 68 m2 te organizuar ne nje ambient te hapur.
Dyqani eshte funksional si dyqan per shitje te sendeve shtepiake prej disa vitesh por gjithashtu eshte i pershtatshem per shume llojshmeri aktivitetesh te ndryshme.
Ambienti ndodhet ne nje zone mjaft te populluar dhe te kerkuar.
Ka akses te lehte ne rrugen Dritan Hoxha, zonen e Don Boskos etj.
Pajisur me certifikate pronesie.
Cmimi: 350.000 Euro, i diskutueshem

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Ambient biznesi ne shitje ne rrugen rrugen Eshref Frasheri prane kompleksit Vizion Plus.
Pozicionoh
Në Shitje 323-31R 354.000 €

Ambient biznesi ne shitje ne rrugen rrugen Eshref Frasheri prane kompleksit Vizion Plus. Pozicionohet ne katin 0 te ...

Dyqan per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Ambienti ndodhet buze rruge kryesore dhe shume p
Në Shitje 821-18F 360.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Ambienti ndodhet buze rruge kryesore dhe shume prane qendres, me ...

Dyqan per shitje prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pall
Në Shitje 1217-15R 364.000 €

Dyqan per shitje prane zones se Pazarit te Ri ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne rrugen ...

Dyqan per shitje prane ish klubit sportiv Partizani ne Tirane.
Ndodhen ne katin perdhe ne nje kompl
Në Shitje 216-11b 345.000 €

Dyqan per shitje prane ish klubit sportiv Partizani ne Tirane. Ndodhen ne katin perdhe ne nje kompleks te ri pallatesh ...

Dyqan per shitje ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane
Ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri buze rr
Në Shitje 917-33L 338.100 €

Dyqan per shitje ne rrugen Ismail Qemali ne Tirane Ndodhet ne katin -1 te nje pallati te ri buze rruge ...

Ambient dyqani per shitje prane Viles L ne Tirane. 
Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te
Në Shitje 1221-34V 337.800 €

Ambient dyqani per shitje prane Viles L ne Tirane.  Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri.  Ka nje ...