Ambient zyre me qira prane zones se Bllokut ne Tirane

ID TRR-521-33A
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 2500 Euro
Kati 12
Sipërfaqe m2 167 m2
Shperndarja 4
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Donika Kastrioti
Planimetria Shkarko

Ambient zyre me qira prane Kullave Binjake rruga Donika Kastrioti ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 12 te nje pallati te ri dhe modern, duke ofruar nje pamje shume te bukur te Tiranes.
Siperfaqja e zyres eshte 167 m2, e ndare ne 4 ambiente, aneks kuzhien, 2 ballkone dhe 2 tualete.
Ambienti ofrohet plotesisht i mobiluar, shtruar me parket dhe kondicionere ne cdo dhome.
Zyrat jane te ndara dhe ofrojne permasa te rregullta te seciles prej tyre dhe e paperdorur me pare.
Zona eshte mjaft e preferuar per biznes, prane ndodhen qendrat e bizneseve me te mirenjohura ne Tirane dhe me nje akses shume te shpejte ne pikat me kyce te Tiranes si Bulevardi Deshmoret e Kombit, zona e Bllokut, Parku Rinia etj.
Pallati ofron administrim dhe ashensor.

Cmimi: 2500 euro/muaj
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne fillim te rruges Papa Gjon pali II ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 9-te te nje
Me Qira 518-5L 2625 €

Zyre me qera ne fillim te rruges Papa Gjon pali II ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 9-te te nje qendre biznesi ...

Zyre me qera ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 3-te te nje qendre biznesi me
Me Qira 120-12T 2400 €

Zyre me qera ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje qendre biznesi me ashensor. Zyra ka ...

Zyre me qera ne rrugen Murat Toptani ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e shtate te nje qendre biznes
Me Qira 516-38K 2600 €

Zyre me qera ne rrugen Murat Toptani ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e shtate te nje qendre biznesi shume prane ...

Zyre me qira ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane. 
Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallat
Me Qira 624-37X 2620 €

Zyre me qira ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane.  Pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati te ri me ...

Ambient per zyra me qira ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne zemer te qytetit,
Me Qira 814-48j 2600 €

Ambient per zyra me qira ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane Apartamenti ndodhet ne zemer te qytetit, prane rrugeve ...

Ambient zyre me qera prane Piramides se Tiranes.
Pozicionohet  ne katin e 11-te te nje qendre
Me Qira 323-45R 2400 €

Ambient zyre me qera prane Piramides se Tiranes. Pozicionohet  ne katin e 11-te te nje qendre biznesi shume ...

Ambient zyre per qira ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin e 7 te nje pallati
Me Qira 120-54H 2400 €

Ambient zyre per qira ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri buze rruge ...

Ambient zyre me qira ne rrugen Faik Konica ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te r
Me Qira 123-64Z 2600 €

Ambient zyre me qira ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2 te nje pallati te ri ne rruge ...