Zyre me qira ne Qender te Tiranes

ID TRR-814-48j
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 2600
Kati 14
Sipërfaqe m2 181 + 207
Shperndarja 4
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Abdi Toptani

Ambient per zyra me qira ne rrugen Abdi Toptani ne Tirane
Apartamenti ndodhet ne zemer te qytetit, prane rrugeve kryesore te Tiranes.
Pozicionohet ne katin e katermbedhjete te banimit, ne nje nga ndertesat me cilesore ne qytet.
Ka nje siperfaqe te brendshme prej 181 m2 dhe verande te madhe me siperfaqe pre 207 m2 e cila eshte e organizuar ne 4 ambiente zyre, kuzhine, 2 tualete, korridor dhe veranda.
Cilesia e punimeve te brendshme eshte teper e larte, eshte i shtruar me parket druri, sistem qendror ngrohje-ftohje, instalime te gatshme per Tv dhe internet, dritare dopioxham, etj.
Zyra eshte plot drite dielli gjate gjithe dites.
Tarraca ofron pamje shume te bukur te qytetit, me vende per t’u clodhur si dhe vend per barbecue.
Ndertesa ju mundeson siguri te larte, recepsion, administrim, nje vend parkimi, ashensore, sistem anti zjarr, shkalle emergjence, etj.
 
Cmimi: 2600 Euro / Muaj (taksa te perfshira)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne nje nga ndertesat me te pref
Me Qira 514-2j 2500 €

Zyre me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne nje nga ndertesat me te preferuara te biznesit ...

Ambjent per zyra me qera ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne zemer te qytetit, prane rrugeve kryesore
Me Qira 614-37j 2500 €

Ambjent per zyra me qera ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne zemer te qytetit, prane rrugeve kryesore te ...