Ambient zyre me qira prane Kullave Binjake ne Tirane

ID TRR-1021-8N
Lloji prones Zyre
Status Me Qira
Çmimi € 1800
Kati 5
Sipërfaqe m2 112
Shperndarja 4
Tualete 2
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Bulevardi Deshmoret e Kombit

Ambient zyre me qira tek Bulevardi Deshmoret e Kombit ne Tirane.
Ky ambient ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara ne Tirane per biznes, i pozicionuar ne katin e peste te nje pallati te ri.
Pallati ofron administrim te mire dhe eshte i pajisur me dy ashensore.
Zyra me siperfaqe 112 m2 orgaziohet ne 4 hapesira, dy banjo dhe nje mense te vogel.
Ofrohet totalisht e mobiluar dhe e shtruar me pllaka, 4 ambientet perfshijne 2 hapesira pune, nje salle konference dhe nje zyre shefi, njera nga banjot ka dush dhe mensa ka nje frigorifer.
Ambienti ka sistem qendrore per ngrohje dhe ftohje, sistem te brendshem dhe te jashtem kamerash, fikse zjarri, dhe nje printer te madh.
Orientohet nga lindja duke mundesuar ndricim te bollshem dhe pamje te zones perreth.
Eshte e pershtatshme per aktivitete te ndryshme biznesi.
Ka akses ne Bulevardin Bajram Curri dhe lidhet me rrugen Abdyl Frasheri.

Cmimi: 1800 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Pozicionohet ne nje pallat te ri dhe i mire nde
Me Qira 1750 € €

Zyre me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Pozicionohet ne nje pallat te ri dhe i mire ndertuar,hyrja eshte ...

Ambjent biznesi me qera ne Tirane.Ambjent ndodhet ne brendesi te nje nga qendrave te biznesit ne Tir
Me Qira 1114-19j 1750 €

Ambjent biznesi me qera ne Tirane.Ambjent ndodhet ne brendesi te nje nga qendrave te biznesit ne Tirane.Pozicionohet ne ...

Ambjent biznesi me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.Kjo prone ofron katin e pare te nje vile
Me Qira 1014-19j 1700 €

Ambjent biznesi me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.Kjo prone ofron katin e pare te nje vile 3 kateshe ne nje ...