Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Durresit ne Tirane

ID TRR-1222-9G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 500
Kati 3
Sipërfaqe m2 72 m2
Dhoma 2
Tualete 1
Ballkone 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Durresit

Apartament 2+1 me qira ne rrugen e Durresit ne Tirane 
Ndodhet ne katin e trete te nje pallati ekzistues ne rruge kryesore.
Ka nje siperfaqe prej 72 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi dhe nje tualet.
Banesa eshte e sapo rikonstruktuar, ofrohet i mobiluar ne menyre bashkekohore. 
Ngrohja dhe ftohja e ambienteve sigurohet nga dy kondicionere te pozicionuar ne sallon dhe ne njeren nga dhomat e gjumit.
Dhomat e gjumit jane te shtruara me parket te nje cilese te mire ndersa salloni dhe tualet jane te shtruara me pllake.
Shtepia ndodhet ne nje nga zonat me te preferuara si per te huajte dhe per vendasit.
Ka akses direkt ne rrugen e Durresit, zonen e Zogut te Zi, rrugen Dritan Hoxha dhe pak minuta larg qendres .

Cmimi 500 Euro/ Muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Eduart Mano ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, pr
Me Qira 1014-72b 400 €

Apartament me qera ne rrugen Eduart Mano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te ne nje pallat te ri, prane rruges ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallat
Me Qira 218-14L 450 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hamdi Sina ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri buze rruge ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hasan Vogli ne zonen e Selites,Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-te te
Me Qira 622-35Z 470 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hasan Vogli ne zonen e Selites,Tirane. Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri ...

Apartament 2+1 me qira afer Fakultetit te Gjuheve te Huaja ne Tirane.
Pozicionohet ne katin 5-te te
Me Qira 1222-16R 600 €

Apartament 2+1 me qira afer Fakultetit te Gjuheve te Huaja ne Tirane. Pozicionohet ne katin 5-te te nje pallati te ri ...

Apartament per qira ne rrugen Sali Nivica, prane ish Tregut Elektrik, ne Tirane.
Shtepia eshte e po
Me Qira 223-24Z 400 €

Apartament per qira ne rrugen Sali Nivica, prane ish Tregut Elektrik, ne Tirane. Shtepia eshte e pozicionuar ne katin ...

Apartament 2+1 me qira prane Fushes se Ali Demit ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e peste te
Me Qira 1220-6D 400 €

Apartament 2+1 me qira prane Fushes se Ali Demit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te nje pallati te ...

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pal
Me Qira 1217-46R 550 €

Apartament me qera ne zonen e Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri perballe ...

Apartament duplex me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te
Me Qira 1019-37T 400 €

Apartament duplex me qera ne rrugen Mine Peza ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te vjeter pa ...