Apartament 2+1 me qera prane kopshtit Botanik ne Tirane (TRR-719-2T)

ID TRR-719-2T
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1650 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 260 m2
Dhoma 3
Tualete 1
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Kopshti Botanik

Apartament luksoz me qera ne rrugen Selita e Vjeter ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri me ashensor.

Ka nje siperfaqe totale banim prej 160 m2 dhe 100 m2 ballkon.

Shtepia eshte e organizuar ne: sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, papafingo, tualet dhe ballkon.

Apartamenti ofrohet totalisht i mobiluar ne menyre modern ose i pamobiluar ne varesi te preferencave te klienteve.

E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket cilesor.

Dhomat jane te medha dhe te mbushura me drite natyrale gjate gjithe dites.

Zona ku ndodhet apartamenti eshte zone e qete.

Ballkoni ofron pamje fantastike te Tiranes.

Ne cmim perfshihen dhe dy vende parkimi ne katin e -1 te apartamentit.

Ka akses te lehte ne zonen e Liqenit Artificial, Liqenin e Thate dhe zonave te tjera perreth.

 

Cmimi: 1650 Euro/muaj (perfshire taksat)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament modern me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Ne nje nga pallatet me te mire te kesaj
Me Qira 517-16a 1700 €

Apartament modern me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Ne nje nga pallatet me te mire te kesaj zone dhe shume ...

Apartament 3+1 me qera ne Kompleksin Nobis ne Tirane.
Ndodhet ne nje nga komplekset rezidenciale me
Me Qira 1217-52L 1700 €

Apartament 3+1 me qera ne Kompleksin Nobis ne Tirane. Ndodhet ne nje nga komplekset rezidenciale me te mira ne ...

Apartament 3+1 papafingo me qera ne nje nder rezidenat me te reja dhe moderne ne Tirane.

Rezidenc
Me Qira 719-35a 1600 €

Apartament 3+1 papafingo me qera ne nje nder rezidenat me te reja dhe moderne ne Tirane. Rezidenca eshte e perbere ...

Apartment 3+1 per qira ne nje nga komplekset me te preferuara ne Lunder.

Apartamenti pozicionohet
Me Qira 421-6a 1700 €

Apartment 3+1 per qira ne nje nga komplekset me te preferuara ne Lunder. Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te ...

Apartament 3+1 me qera ne fillim te rruges Pjeter Budi ne Tirane.
Ndodhet ne katin e IX-te te nje p
Me Qira 714-29j 1700 €

Apartament 3+1 me qera ne fillim te rruges Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e IX-te te nje pallati cilesore, me ...

Apartament me oborr me qera ne nje nga rezidencat me te preferuara ne zonen e Lundres.

Me siperfa
Me Qira 519-18a 1600 €

Apartament me oborr me qera ne nje nga rezidencat me te preferuara ne zonen e Lundres. Me siperfaqe totale 255 m2 e ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te
Me Qira 120-47T 1700 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri me 2 ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dora D’Istria ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te
Me Qira 516-45K 1700 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dora D’Istria ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ...