Apartament Me Qira Tirane

Apartament me qira ne rrugen Marko Bocari ne Tirane. 
Ndodhet ne katin e trete te nje pallati
Me Qira 821-48V 600 €

Apartament me qira ne rrugen Marko Bocari ne Tirane.  Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor.  Ka nje siperfaqe prej 110 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo, korridor dhe 2 ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nj
Me Qira 216-63D 650 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me dy ashensor shume prane rruges se Kavajes. Me nje hapesire banimi prej 130 m2 ofron; dhome ndenje bashkangjitur me kuzhine, 2 dhoma ...

Apartament 2+1 luksoz me qera ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne zonen dhe ne nje nga pallatet me
Me Qira 314-12j 2000 €

Apartament 2+1 luksoz me qera ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne zonen dhe ne nje nga pallatet me te preferuara ne Tirane, ne katin e katert. I pozicionuar ne hyrje te Liqenit Artificial, ballkonet ju ofrojne drite dhe ajer te paster te ...

Apartament 1+1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te
Me Qira 217-7F 350 €

Apartament 1+1 me qera ne Bulevardin Bajram Curri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te para viteve 90, totalisht i rinovuar sefundmi. Ka nja hapesire prej 55 m2 te shperndare ne dhome ndenje bashkangjitur me kuzhine, ...

Apartament me qira ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane.
Blloku eshte nje nga zonat me te populluara
Me Qira 821-36F 1200 €

Apartament me qira ne rrugen Abdyl Frasheri ne Tirane. Blloku eshte nje nga zonat me te populluara dhe te pelqyra per banim dhe biznes dhe pikerisht ne kete zone ndodhet apartamenti i cili eshte i pozicionuar ne katin e 9 te nje pallati te ri. Shtepia ...

Apartament me qira ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane.
Banesa eshte pjese e nje pallati ekzistues d
Me Qira 821-16F 450 €

Apartament me qira ne rrugen Sulejman Pasha ne Tirane. Banesa eshte pjese e nje pallati ekzistues dhe ndodhet ne katin e 6, e cila pozicionohet shume prane qendres se Tiranes. Hyrja ka nje sallon se bashku me ambientin e ngrenies dhe kuzhinen, 2 dhoma ...

Apartament per qira prane Ambasades Amerikane ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri
Me Qira 821-41V 700 €

Apartament per qira prane Ambasades Amerikane ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 140 m2 te organizuar ne sallon dhe kuzhine, dy dhoma gjumi, dy banjo, korridor, depo dhe 2 ballkone. Shtepia ofrohet ...

Apartament me qira ne rrugen Jeronim De Rada ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 5-te te nje
Me Qira 821-21F 800 €

Apartament me qira ne rrugen Jeronim De Rada ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 5-te te nje pallati te ri ne zonen qendrore te Tiranes. Ndahet ne sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, korridor dhe ballkon, e gjitha ne nje siperfaqe prej ...

Apartament me qira ne rrugen Haxhi Brari ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te
Me Qira 821-37F 450 €

Apartament me qira ne rrugen Haxhi Brari ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe te administruar. Ka nje siperfaqe prej 105 m2 te ndare ne sallon dhe kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, korridor dhe 2 ...

Apartament luksoz me qira ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane.
Pozicionohet ne nje zone shume te nj
Me Qira 821-32V 1200 €

Apartament luksoz me qira ne rrugen Selite e Vjeter ne Tirane. Pozicionohet ne nje zone shume te njohur dhe te pelqyer per banim, ne katin e dyte te nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe te mire-administruar. Salloni dhe kuzhina ndajne te ...

Apartament me qira afer Kopshtit 4 Stinet ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e peste te nje pallati e
Me Qira 821-38F 500 €

Apartament me qira afer Kopshtit 4 Stinet ne Tirane. Pozicionohet ne katin e peste te nje pallati ekzistues. Siperfaqja prej 88.9 m2 perfshin nje sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 1 korridor. Banesa ofrohet e mobiluar ne menyre komode ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Sander Prosi ne Tirane.

Pozicionohet ne katin e 4-te t
Me Qira 817-29L 400 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Sander Prosi ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 4-te te nje pallati te ri shume prane rruges kryesore. Banesa ka siperfaqe prej 90m2 te ndare ne sallon bashke me vendin e kuzhines, 2 dhoma gjumi, 2 ...

Apartament 3+1 me qera ne fillim te rruges se Dibres ne Tirane

Ndodhet ne katin e 4-te te nje pal
Me Qira 817-14L 1000 €

Apartament 3+1 me qera ne fillim te rruges se Dibres ne Tirane Ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati te ri buze rruge kryesore qe ofron administrim, ashensore dhe kamera sigurie 24-ore. Me siperfaqe totale prej 164.5m2 dhe siperfaqe te brendshme ...

Apartament me qera ne rrugen Karl Gega ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, pr
Me Qira 716-20b 280 €

Apartament me qera ne rrugen Karl Gega ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te ne nje pallat te ri, prane ish Stacionit te Trenit dhe Restorant Durresi. Me nje siperfaqe prej 80 m2 banesa organizohet ne sallon se bashku me kuzhinen, dhome gjumi ...

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Qemal Stafa ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10-te ne nje
Me Qira 617-44L 600 €

Apartament 2+1 me qera ne fillim te rruges Qemal Stafa ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, prane Prokurorise se Pergjithshme. Banesa ka siperfaqe te brendshme prej 113 m2 te ndare ne sallon bashke me kuzhine, 2 dhoma gjumi, ...

Apartament  2+1  me qera afer qendres Kristal.

Pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati
Me Qira 916-38L 400 €

Apartament  2+1  me qera afer qendres Kristal. Pozicionohet ne katin e 3 te nje pallati te ri me ashensor shume afer rruges kryesore. Apartamenti ka siperfaqe prej 75m2 i organizuar ne nje dhome ndenje, 2 dhoma gjumi, koridor, tualet dhe ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri p
Me Qira 818-22a 1000 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te te nje kompleksi te ri pallatesh shume prane me rrugen kryesore. Me siperfaqe totale prej 136 m2 organizohet ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi matrimoniale, 2 ...

Apartament me qira ne rrugen Rexhep Jella ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e pare te nje vi
Me Qira 821-17V 750 €

Apartament me qira ne rrugen Rexhep Jella ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e pare te nje vile ne nje zone shume te qete. Ka nje siperfaqe prej 146 m2 te ndare ne sallon me kuzhine, 3 dhoma gjumi, banjo, 2 korridore dhe nje oborr. Banesa ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hysen Cino ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e perdhe te n
Me Qira 816-51K 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hysen Cino ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e perdhe te nje vile dy kateshe shume prane Ambasades Amerikane. Ka nje hapesire prej 85 m2 te shperndare ne dhome ndenje bashkangjitur me kuzhine, 2 dhoma gjumi, ...

Apartament 3+1 me qera te rruga Myslym Shyri.

Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje pal
Me Qira 1116-12L 500 €

Apartament 3+1 me qera te rruga Myslym Shyri. Apartamenti pozicionohet ne katin e dyte te nje pallati ekzistues shume te mirembajtur. Ka siperfaqe totale prej 110m2 dhe eshte e organizuar ne sallon me kuzhine se bashku, 3 dhoma gjumi, korridor dhe ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Vaso Pasho ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne katin e peste, jo te fund
Me Qira 121-23D 550 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Vaso Pasho ne Tirane. Shtepia ndodhet ne katin e peste, jo te fundit te nje pallati te vjeter. Ka nje siperfaqe prej 109 dhe organizohet ne sallon dhe kuzhine, tre dhoma gjumi, koridor dhe ballkon. Apartamenti ofrohet ...

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Vasil Shantos, ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane.

Ndodhet ne
Me Qira 413-26S 350 €

Apartament 1+1 me qera ne zonen e Vasil Shantos, ne rrugen Sulejman Delvina ne Tirane. Ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri pa ashensor. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 65 m2 dhe 30 m2 verande e cila organizohet ne sallon me kuzhine te ...

Apartament me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pa
Me Qira 517-25d 500 €

Apartament me qera ne rrugen Islam Alla ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe totale prej 118 m2 + veranda 22 m2. Siperfaqja e brendshme eshte e organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, ...

Apartament me qera prane Sigurimeve Shoqerore, afer rruges se Durresit ne Tirane.
Apartamenti ndodh
Me Qira 113-20d 600 €

Apartament me qera prane Sigurimeve Shoqerore, afer rruges se Durresit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e V te nje pallati te ri me siperfaqe 145 m2. Perbehet nga 3 dhoma (2 dhoma gjumi dhe studio), sallon i ndare nga kuzhina, 2 banjo, ballkon, ...

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Haxhi Kika ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne katin e 3-te te nje pa
Me Qira 521-37V 450 €

Apartament 2+1 me qira ne rrugen Haxhi Kika ne Tirane. Hyrja ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 100 m2 dhe organizohet ne sallon me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, korridor dhe 2 ballkone. Shtepia ...

Apartament modern me qira ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Banesa eshte pjese e nje pallati te ri t
Me Qira 721-36F 1500 €

Apartament modern me qira ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Banesa eshte pjese e nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe te mire administruar, i cili pozicionet ne katin e 11. Organizohet ne sallon se bashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 banjo, ...

Apartament me qira ne rrugen Don Bosko ne Tirane.
Shtepia ndodhet ne nje nga komplekset me te njohu
Me Qira 721-34F 550 €

Apartament me qira ne rrugen Don Bosko ne Tirane. Shtepia ndodhet ne nje nga komplekset me te njohura dhe me te preferuara per banim ne qytetin e Tiranes, e pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati te ri. Siperfaqja prej 95 m2 perfshine nje sallon te ...

Apartament me qera afer me rrugen e Elbasanit ne Tirane.  

E pozicionuar ne katin e 5-te te
Me Qira 516-56a 430 €

Apartament me qera afer me rrugen e Elbasanit ne Tirane.   E pozicionuar ne katin e 5-te te nje pallati te ri shume prane gjimnazit te gjuheve te huaja Asim Vokshi, e preferuar si zone edhe per afersine me Parkun e Madh te Tiranes duke qene se ...

Apartament me qera pas kullave binjake ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane.

Apartamenti ndodhet
Me Qira 1116-20T 800 €

Apartament me qera pas kullave binjake ne rrugen Donika Kastrioti ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 110 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, dy dhoma gjumi, ballkon dhe dy banjo. Apartamenti ...

Apartament me qira ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Hyrja ndodhet ne nje nga zonat me te njohura
Me Qira 721-31F 3000 €

Apartament me qira ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Hyrja ndodhet ne nje nga zonat me te njohura dhe te pelqyera per banim ne Tirane, ne katin e 8 te nje pallati te ri te pajisur me ashensor dhe te administruar mire. Me nje siperfaqe totale prej ...

Apartament modern me qira ne rrugen Gramoz Pashko ne Tirane.
Shtepia pozicionohet ne katin e 3-te t
Me Qira 721-30V 1200 €

Apartament modern me qira ne rrugen Gramoz Pashko ne Tirane. Shtepia pozicionohet ne katin e 3-te te nje vile 3-kateshe e cila mund te aksesohet nepermjet nje hyrje te vecuar. Ndahet ne sallon me kuzhine te cilat perfshihen ne nje hapesire, 3 dhoma ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te bre
Me Qira 916-8K 2500 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te brenda nje kompleksi shume te njohur afer Liqenit Artificial. Ka nje hapesire banimi prej 145 m2 te shperndare ne dhome te madhe ndenje, kuzhine e vecuar ...

Apartament 2+1 me qira prane rruges Mine Peza ne Tirane

Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri
Me Qira 1020-20V 300 €

Apartament 2+1 me qira prane rruges Mine Peza ne Tirane Ndodhet ne katin e 6 te nje pallati te ri me ashensor. Ka nje siperfaqe prej 80 m2 dhe organizohet ne sallon bashke me kuzhine, dy dhoma gjumi, dy ballkone dhe nje banjo. Shtepia ofrohet e ...

Apartment modern me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat
Me Qira 516-10b 1050 €

Apartment modern me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin e 10-te ne nje pallat te ri, te pajisur me ashensor disa metra larg hotel Sheratonit. Me nje siperfaqe prej 160 m2 banesa ndahet ne: Sallon te madh, kuzhine te vecuar, 2 ...

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 7 te nje pallat
Me Qira 315-54L 500 €

Apartament 1+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7 te nje pallati te ri te ndertuar kohet e fundit. Pallati ofron kushte bashkohore, administrim dhe sistem shume te larte sigurie e cila vihet ne dukje qe nga hyrja ...

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hasan Ceka ne Tirane.

Ndodhet ne aktin e 2-te te nje pallati te
Me Qira 817-17L 350 €

Apartament 2+1 me qera ne rrugen Hasan Ceka ne Tirane. Ndodhet ne aktin e 2-te te nje pallati te vjeter shume prane me rrugen kryesore. Me nje siperfaqe prej 103m2 organizohet ne sallon sebashku me kuzhine, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, koridor dhe ...