Apartament 3+1 me qera prane rruges se Elbasanit ne Tirane

ID TRR-323-41G
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1000
Kati 2
Sipërfaqe m2 198 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Pjeter Budi

Apartament 3+1 me qera prane Ambasades Amerikane ne Tirane.

Eshte i pozicionuar ne katin e dyte te nje pallati me ashensor.
Ofron nje siperfaqe prej 198 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine, tri dhoma gjumi, dy tualete, nje ballkon dhe korridori lidhes.
Apartamenti ofrohet i mobiluar me nje arredim moder. E gjithe siperfaqja eshte e shtruar me parket cilesor.
Kuzhina eshte e pajisur me te gjitha elektroshtepiaket e nevojshme si: lavastovilje, sobe, frigorifer etj.
Dhomat ofrojne hapesira te bollshme dhe jane te ndricuara nga drita natyrale pergjate dites.
Ngrohja dhe ftohja sigurohen nga sistem qendror chiller i pajisur ne cdo ambient.
Ambienti jashte pallatit eshte privat dhe i siguruar nga kamerat dhe roje per 24h.
Zona pereth eshte mjaft e zhvilluar dhe nje nder me te preferuarat si nga vendasit dhe te huajte.
Ka akses te lehte ne rrugen e Elbasanit, rrugen Pjeter Budi, Parkun e madh te Liqenit etj.

Cmimi 1000 Euro/ Muaj 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament me qera ne rrugen Liqeni i Thate ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te r
Me Qira 216-19b 900 €

Apartament me qera ne rrugen Liqeni i Thate ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te ne nje pallat te ri, buze rruge ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 5-te dhe te 6-te te
Me Qira 119-7L 900 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Hamdi Garunja ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te dhe te 6-te te nje pallati te ri ...

Apartament duplex me qera ne residence Kodra e Diellit ne Tirane.

Apartamenti ndodhet ne katin e
Me Qira 417-46d 900 €

Apartament duplex me qera ne residence Kodra e Diellit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e pare  dhe ka ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Todi Shkurti, prane Muzeut te Shkencave te Natyres.
Apartamenti po
Me Qira 423-42R 900 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Todi Shkurti, prane Muzeut te Shkencave te Natyres. Apartamenti pozicionohet ne katin ...

Apartament 3+1 me qera ne qendren tregtare Ring, prane rrethrrotullit te Zogut te Zi ne Tirane.
Ndo
Me Qira 1018-29E 950 €

Apartament 3+1 me qera ne qendren tregtare Ring, prane rrethrrotullit te Zogut te Zi ne Tirane. Ndodhet ne katin e ...

Apartament 3+1 per qera prane Liqenit artificial ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e trete te
Me Qira 318-1d 1100 €

Apartament 3+1 per qera prane Liqenit artificial ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri ...

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Eduart Mano ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 4-t dhe te fundit te nje
Me Qira 622-20Z 900 €

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Eduart Mano ne Tirane. Ndodhet ne katin e 4-t dhe te fundit te nje pallati te ri me ...

Apartament 3 + 1 me qera prane Fakultetit Juridik ne Tirane.

Ndodhet ne katin e 2-te ne nje palla
Me Qira 1114-9l 1100 €

Apartament 3 + 1 me qera prane Fakultetit Juridik ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, prane ...