Apartament 3+1 me qera tek sheshi Shtraus ne Tirane (TRR-216-14K)

ID TRR-216-14K
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1300 Euro
Kati 0
Sipërfaqe m2 168 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Sheshi Shtraus

Apartament 3+1 me qera tek sheshi Shtraus ne Tirane.

Shtepia pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri me ashensor dhe afer sherbimeve te ndryshme.

Me hapesire te brendeshme prej 168 m2 ofron; sallon i madh me zone ndenje dhe ngrenje, kuzhine, 3 dhoma gjumi, garderobe, 2 tualete, ballkon.

Pallati ka cilesi te larte ndertimi, ne ambjentin e brendshem jane bere punime cilesore gipsi, me ornamente murale, sistem spotlight ndricimi.

Apartamenti orientohet nga jugu dhe eshte i pajsiur me ajer te kondicionuar per ngrohje-ftohje, sistem ngrohje edhe ne tualet, gjithashtu dritaret jane dopio xham.

Apartamenti eshte i mobiluar me nje stil te vecante e te rafinuar dhe eshte i shtruar i gjithi me parket te cilesise se larte.

Ndricohet gjate dites me drite natyrale dhe ballkoni ofron nje ambjent relaksues me gjelberim.

Pallati ofron akses ne zonen e Xhamllikut, zonen e Porcelanit,sheshin Shtraus, rrugen Bardhyl. 

 Cmimi 1300 euro/muaj

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament 3+1 modern ne rrugen Mustafa Xhabradini ne Tirane.

Ndodhet ne katin e pare dhe te dyte
Me Qira 618-13d 1200 €

Apartament 3+1 modern ne rrugen Mustafa Xhabradini ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare dhe te dyte te nje kompleksi ...

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje komplek
Me Qira 917-4L 1400 €

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Touch of Sun ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje kompleks te ri prane zones ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane.

Banesa pozicionohet ne katin e 8-te dh
Me Qira 1019-42L 1220 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Pjeter Bogdani ne Tirane. Banesa pozicionohet ne katin e 8-te dhe te 9-te te nje ...

Apartment dupleks me qera pjese e nje vile ne rrugen Ali Visha ne Tirane.

Zona eshte mjaft e pref
Me Qira 514-8a 1250 € €

Apartment dupleks me qera pjese e nje vile ne rrugen Ali Visha ne Tirane. Zona eshte mjaft e preferuar dhe e ...

Apartament 3+1 me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nj
Me Qira 613-38 1200 €

Apartament 3+1 me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ri, me ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te n
Me Qira 216-59K 1200 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri me ...

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Sunrise ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe ofr
Me Qira 418-66d 1200 €

Apartament 3+1 me qera ne rezidencen Sunrise ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte dhe ofron nje siperfaqe ...

Apartament 3+1 me qera ne Sauk ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 2 kateshe.
Shtep
Me Qira 619-36T 1200 €

Apartament 3+1 me qera ne Sauk ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje ndertese 2 kateshe. Shtepia ka nje siperfaqe ...