Apartament 3+1 me qira ne zonen e Bllokut ne Tirane

ID TRR-1020-49D
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 3000
Kati 4
Sipërfaqe m2 196
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 2
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Zona e Bllokut

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Ibrahim Rugova ne Tirane.
Ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri.
Apartamenti ka nje siperfaqe prej 196 m2 te organizuar ne sallon, kuzhine,3 dhoma gjumi, 2 ballkone  2 dhe tualete.
Shtepia ofrohet e mobiluar me nje mobile bashkekohor dhe te rehatshem.
Ftohja dhe ngrohja mundesohen nga sistem chiller.
Orientohet nga jug-lindja dhe ofron pamje nga Mali I Dajtit.
Zona eshte nje nder zonat me te zhvilluara te Tiranes dhe ofron akses te lehte ne te gjitha pikat kyce te qytetit.
Pallati ofron adminsitrim, ashensor dhe parkim te perfshire ne cmim.

Cmimi 3000 Euro/muaj.
 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën