Apartament modern me qira tek Nobis Center ne Tirane

ID TRR-721-10A
Lloji prones Apartament
Status Me Qira
Çmimi € 1800
Kati 5
Sipërfaqe m2 145 m2
Dhoma 3
Tualete 2
Ballkone 1
Parkim Po
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Sami Frasheri

Apartament 3+1 me qira ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Banesa ndodhet ne katin e 5-te tek njeri nga pallatet me moderne te Tiranes, e cila eshte e pajisur me ashensor dhe eshte e mire administruar.
Ka nje sallon te madh, kuzhine te ndare nga salloni, 3 dhoma gjumi, 2 banjo, nje korridor dhe nje ballkon, e gjithe hapesira e se ciles perfshihet ne nje siperfaqe prej 145 m2.
Shtepia ofrohet e mobiluar me nje stil minimalist po mjaft kontemporan dhe elegant, kuzhina eshte e pajisur me te gjitha enet dhe pajisjet elektroshtepiake si edhe ka nje tavoline ngrenjeje, salloni ofron hapesire te bollshme per relaks, dhomat kane nga nje garderobe te madhe, dritaret jane te pajisura me grila, dyshemeja eshte e shtruar me parket cilesore, duke mundesuar nje jetese shume te rehatshme.
Apartamenti ka te instaluar sistem qendror per ngrohje dhe ftohje.
Orientimi i hyrjes eshte nga veri-perendimi duke lejuar depertimin e drites se diellit brenda.
Lokalizohet afer Sheshit Willson, rruges Dora D’Istria duke u kryqezuar me rrugen Abdyl Frasheri dhe rrugen Sulejman Delvina.
Ne cmim perfshihet edhe nje vend parkimi.

Cmimi: 1800 euro/muaj (me taksa te perfshira)

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Apartament modern me qera ne nje residence te private me vila dhe apartamente ne Lunder te Tiranes.
Me Qira 615-56a 1700 €

Apartament modern me qera ne nje residence te private me vila dhe apartamente ne Lunder te Tiranes. Apartamenti ka ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dora D’Istria ne Tirane.
Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te
Me Qira 516-45K 1700 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen Dora D’Istria ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ...

Apartament 3+1 me qera ne Kompleksin Nobis ne Tirane.
Ndodhet ne nje nga komplekset rezidenciale me
Me Qira 1217-52L 1700 €

Apartament 3+1 me qera ne Kompleksin Nobis ne Tirane. Ndodhet ne nje nga komplekset rezidenciale me te mira ne ...

Apartament 3+1 me qera ne fillim te rruges Pjeter Budi ne Tirane.

Ndodhet ne katin e IX-te te nje
Me Qira 714-29j 1700 €

Apartament 3+1 me qera ne fillim te rruges Pjeter Budi ne Tirane. Ndodhet ne katin e IX-te te nje pallati cilesore, ...

Apartament modern me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.
Ne nje nga pallatet me te mire te kesaj
Me Qira 517-16a 1700 €

Apartament modern me qera ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Ne nje nga pallatet me te mire te kesaj zone dhe shume ...

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane.
Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te
Me Qira 120-47T 1700 €

Apartament 3+1 me qera ne rrugen e Bogdaneve ne Tirane. Ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri me 2 ...

Apartament 3+1 modern me qera te Nobis Center ne Tirane.

Ndodhet ne katin e trete te nje pallati
Me Qira 213-43 1900 €

Apartament 3+1 modern me qera te Nobis Center ne Tirane. Ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri.  Ka ...

Apartament me qera ne nje zone residenciale afer me qendren tregtare TEG ne Lunder.
E pozicionuar n
Me Qira 1215-6a 1900 €

Apartament me qera ne nje zone residenciale afer me qendren tregtare TEG ne Lunder. E pozicionuar ne nje nga ...