Biznes per shitje ne Durres (DRS-917-12K)

ID DRS-917-12K
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 50.000 Euro
Sipërfaqe m2 206 m2
Tualete 0
Parkim Po
Qyteti Durres
Adresa Kompleksi Ventus

Biznes per shitje tek Kompleksi Ventus, buze detit, ne Durres.

Siperfaqja totale e ambientit eshte 206 m2 e brendshme dhe 110 m2 verande.

Ambienti eshte i arreduar me shume gusto me arredim italian.

Ofrohen sherbime cilesore me shefa gatimi te specializuar ne gastronomine italiane.

Eshte nje nder zonat me te preferuara dhe me te zhvilluara se fundmi.

Biznesi eshte i themeluar qe 2 vite e gjysem perpara dhe ofrohet aktiv.


Cmimi 50.000 Euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën