Dyqan per shitje ne rrugen e Elbasanit ne Tirane.

ID TRS-1119-21L
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 1.284.000
Sipërfaqe m2 366.91
Tualete 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga e Elbasanit

Dyqan per shitje prane hyrjes se Parkut te Madh ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 2-te te nje pallati te ri, buze rruge kryesore.
Ofron siperfaqe totale prej 366.91 m2 dhe siperfaqe te brendshme prej 317.2 m2 te organizuar ne nje ambient open space.
I gjithe dyqani eshte i rrethuar me vetrate xhami duke ofruar drite natyrale gjate gjithe dites dhe mundesi shume te mira reklamimi te aktivitetit tuaj.
Dyqani ofrohet i perfunduar me te gjitha instalimet elektrike dhe hidraulike te nevojshme.
Pallati ofron cilesi te larte ndertimi, mure me termizolim dhe fasade te ventiluar.
Dyqani ka pamje nga rruga kryesore me orientim nga veri-lindja.
Ne zonen perreth ushtrojne aktivitetin e tyre dhe shume kompani te tjera prestigjoze.
Pallati ofron kushte moderne, recepsion ne hyrje, administrim dhe siguri 24-ore me kamera.
Ka akses te direkt ne rrugen e Elbasanit, rrugen Faik Konica dhe rruge te tjera lidhese.
Kjo prone eshte ne procesin e fundit te hipotekimit.
Cmimi: 3500 Euro/m2.

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën