Dyqan per shitje prane Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane (TRS-416-38K)

ID TRS-416-38K
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 190.000 euro
Sipërfaqe m2 85 m2
Tualete 2
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Sander Prosi ne Tirane.

Apartamenti eshte adaptuar ne dyqan dhe ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter shume prane rruges Muhamet Gjollesha.

Ka nje hapesire totale prej 85 m2 te shperndare ne nje zyre te vogel dhe 2 ambiente te medha dhe 2 tualete.

Prona eshte e saporinovuar,sistemi elektrik dhe hidraulik jane bere te gjitha te reja si dhe ofrohet e shtruar e gjitha me parket.

Kjo prone eshte e pershtashme per lloje te ndryshme biznesi si; call center, qender kursesh, zyre noterie ose avokatie, zyre punesimi, market, lokal etj.

Prona orientohet nga rruga kryesore dhe ka mundesi te mira reklamimi te biznesit, gjithashtu pjesa para prones eshte e gjelberuar dhe e ndricuar.

Zona ne te cilen ndodhet zyra eshte mjafte e frekuentuar dhe ka akses ne rrugen Muhamet Gjollesha, Naim Frasheri, rruga Frederik Shiroka etj.

Kjo prone 85 m2 i ka te pajisura me certifikate te rregullt pronesie.

Cmimi 190.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Dyqan per shitje ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati t
Në Shitje 718-18L 197.000 €

Dyqan per shitje ne rrugen Nikolla Jorga ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne prane zones ...

Dyqan per shitje prane Liqenit te thate ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te
Në Shitje 218-35R 200.000 €

Dyqan per shitje prane Liqenit te thate ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri ne rrugen e ...

Lokal per shitje prane zones se Porcelanit, ne rrugen Xhanfize Keko.
Lokali ndodhet ne katin e pare
Në Shitje 1217-38R 204.000 €

Lokal per shitje prane zones se Porcelanit, ne rrugen Xhanfize Keko. Lokali ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ...

Dyqan ne shitje ne rrugen Selite e Vjeter ne zonen e Kopshtit Botanik ne Tirane.
Ndodhet ne katin e
Në Shitje 818-47E 180.000 €

Dyqan ne shitje ne rrugen Selite e Vjeter ne zonen e Kopshtit Botanik ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare te nje ...

Apartament ne shitje per biznes ne Tirane.Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistu
Në Shitje 1114-18j 185.500 €

Apartament ne shitje per biznes ne Tirane.Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues, me siperfaqe te ...

Lokal per shitje prane Komisariatit numer 3 ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe ne nje ndertese
Në Shitje 616-40b 200.000 €

Lokal per shitje prane Komisariatit numer 3 ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe ne nje ndertese te vjeter ...

Lokal per shitje ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Lokali ndodhet ne katin e pare te nje pallati t
Në Shitje 717-57d 200.000 €

Lokal per shitje ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Lokali ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje ...

Lokal per shitje prane rruges Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe ne nje pal
Në Shitje 915-10b 180.000 €

Lokal per shitje prane rruges Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe ne nje pallat te ri prane ...