Hotel dhe restorant per shitje prane kompleksit Panorama ne Tirane

ID TRS-423-22X
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 1.100.000
Sipërfaqe m2 241 m2
Tualete 8
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Jordan Misja

Hotel-Restorant  per shitje prane rruges Asim Vokshi.
Siperfaqja totale e ndertimit te objektit eshte 241m2 dhe siperfaqja totale e truallit 78m2.
Ndertesa ndahet ne 3 kate.
Kati I pare ofron ambjent bar restorant dhe zonen e recepsionit.
Kati I dyte dhe I trete eshte ne fuksion te hotelit dhe te dyja katet permbajne ne teresi 7 dhoma , secila me tualet brenda. Dhoma me preferuar e hotelit eshte suita e cila offron dhe sherbimin e jakuzzit. .  
Ne katin e trete te hotelit ndodhet dhe dhoma e lavanderise.
I gjithe objekti eshte I mobiluar me nje stil modern dhe shume cilesor. Gjithashtu hoteli dhe restoranti jane ne gjendje pune me klientele dhe staf tashme te kompletuar.
Sistemi i ngrohjes dhe ftohjes mundesohet nga nje sistem qendror I vendosur ne cdo ambjet te nderteses.
Ndertesa ka mundesi shume te mira reklamimi, ndodhet buze rruges ne nje zone te banuar dhe me shume levizje. 
Ka akses shume te lehte tek Unaza e Tiranes, shkolla Harry Fultz, kompleksit Panorama, Stacionit te Trenit dhe Bulevardit te Ri.

Cmimi: 1.100.000 euro

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën