Lokal ne shitje prane Stadiumit Dinamo ne Tirane (TRS-1118-45E)

ID TRS-1118-45E
Lloji prones Ambient tregtar
Status Në Shitje
Çmimi € 808.500 Euro
Sipërfaqe m2 231 m2
Tualete 0
Parkim Jo
Qyteti Tirane
Adresa Rruga Mustafa Qosja

Lokal ne shitje ne rrugen Mustafa Qosja, prane Stadiumit Dinamo ne Tirane.

Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter.

Ka nje siperfaqe prej 231 m2 dhe perfshin nje ambient te perbashket, nje zyre personale, nje qilar dhe 2 tualete.

Ofrohet i mobiluar.  Mobilimi eshte i ri dhe bashkekohor.

Projektimi dhe mobilimi jane bere me arkitekt. 

Ka sistem aspirimi dhe sistem qendror ngohje dhe ftohje.

Eshte i veshur i gjithi me fasade xhami, e cila krijon mjaft vizibilitet per biznesin tuaj

Rreth e qark eshte i mbjelle dhe peme dhe lule dekorative.

Prane ka edhe nje park te vogel prane saj ku femijet mund te luajne.

Aktualisht shfrytezohet si bar-kafe por mund te perdoret edhe per qellime te tjera biznesi.

Zona eshte shume e zhvilluar dhe ka prane te gjitha sherbimet e nevojshme  per komunitetin.

Ka akses ne zonen e Komunes se Parisit, ne zonen e Stadiumit Dinamo dhe ne zonen e Vasil Shantos.

Prona ka certifikate te rregullt pronesie.

 

Cmimi: 3500 Euro/m2

 

Vendndodhja e pronës në hartë

Na kontaktoni

at.png
mail-text.png
phone-icon.png
+355 4480 2288
+355 6960 88288      whatsapp.png viber.png
contact_company.jpg
Rr. Durresit, kryqezimi me Rr. Milan Shuflaj. Nr. 5 Tirana, Albania

Kërko informacion për pronën

Zyre per shitje ne Bulevardin Zhan Dark ne Tirane.
Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri.
A
Në Shitje 320-8S 802.000 €

Zyre per shitje ne Bulevardin Zhan Dark ne Tirane. Ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri. Ambienti ka nje ...