Koka
realestate
Zgjidhni Gjuhen
Kërko Gjithcka tani

Vendosni adresen tuaj te e-mail per te mare cdo dite pronat me te reja.

feedburner 

Prona ne Tirane

Apartament 2+1 me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane (TRR-417-25L) Cmimi:800 Euro

Apartament me qera ne rrugen Him Kolli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallat te ri prane rruges kryesore. Pallati ofron siguri me kamera e roje 24-ore, ashensor, administrim dhe mundesi per parkim makine ne garazhd me pa...

Apartament 3+1 me qera mbrapa Ambasades Gjermane ne Tirane (TRR-417-24L) Cmimi:450 Euro

Apartament me qera ne rrugen Xhezmi Delli ne Tirane. Ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri, te pajisur me ashensor shuem prane rruges se Kavajes. Ka siperfaqe totale prej 147m2 te organizuar ne sallon sebashku me kuzhine, 2 ...

Apartament 2+1 me qera prane Qendres se Tiranes.(TRR-417-23L) Cmimi:750 Euro

Apartament me qera ne rrugen Kajo Karafili ne Tirane. Ndodhet ne katin e 7-te ne nje pallat te ri, prane rruges se Kavajes. Me nje siperfaqe prej 135 m2 banesa organizohet ne sallon, kuzhine te vecuar ne aneks, 2 dhoma gjumi, korid...

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen Jordan Misja ne Tirane, (TRS-417-22K) Cmimi:65.000 Euro

Apartament per shitje ne rrugen Jordan Misja ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e  5-te ne brendesi te nje kompleksi te ri me punime shume cilesore. Ne nje siperfaqe prej  98 m2 organizohet : dhome ndenje me hapesire...

Dyqan per shitje prane Bulevardit Bajram Curri ne Tirane (TRS-417-21L) Cmimi:96.100 Euro

Dyqan per shitje ne rrugen Njazi Demi ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter shume prane me rrugen kryesore. Banesa ka siperfaqe totale prej 64.09m2 dhe eshte e organizuar ne 2 apartamente te vogla dhe 1 dyqan....

Zyre per shitje prane rruges se Durresit ne Tirane, (TRS-417-20K) Cmimi:60.000 Euro

Zyre per shitje afer rruges se Durresit ne Tirane. Zyra ka nje hapesire prej  50 m2 dhe ndodhet ne katin e pare te  nje pallati te ri prane rruges se Bogdaneve. Eshte e ndare ne dy kate ku ne katin e pare eshte e organizu...

Apartament per zyra 3+1 me qera ne rrugen e ELbasanit ne Tirane, (TRR-417-1d) Cmimi:460 Euro

Apartament me qera per zyra ne rrugen e Elbasanit ne Tirane. Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati te ri perballe Ambasades Amerikane. Ka nje hapesire totale prej 120 m2 dhe hapesire banimi prej  102 m2 te shpernd...

Apartament 3+1 me qera prane rruges Mine Peza ne Tirane (TRR-417-17L) Cmimi:300 Euro

Apartament me qera ne fillim te rruges Haxhi Hysen Dalliu ne Tirane. Ndodhet ne katin e 5-te nje pallati te ri, pa ashensor. Ofron siperfaqe totale prej 130m2, te organizuar mjaft mire ne ambient ndenje se bashku me oxhak funksiona...

Apartament 2+1 me qera prane Qendres se Tiranes (TRR-417-16L) Cmimi:450 Euro

Apartament me qera ne rrugen Luigj Gurakuqi ne Tirane. Banesa ndodhet ne katin e 6-te te nje pallati te ri shume prane me rrugen kryesore. Pallati ofron administrim ashensor dhe kamera sigurie 24-ore. Me siperfaqe totale pr...

Apartament 2+1 me qera afer rruges se Elbasanit ne Tirane, (TRR-417-15K) Cmimi:1000 Euro

Apartament me qera ne rrugen Fuat Toptani ne Tirane. Apartmenti ndodhet ne katin e 10-te te nje pallati te ri shum afer liqenit artificial. Ka nje hapesire banimi prej 142 m2 te shperndare ne dhome te madhe ndenjeje, kuzhine e vecu...

Vile 3 kateshe per shitje ne zonen e Lundres ne Tirane, (TRS-417-14K) Cmimi:250.000 Euro

Vile 3 kateshe per shitje ne Lunder ne Tirane. Vila pozicionohet ne nje nga zonat me te qeta te Tiranes dhe e njohur per ajrin e paster. Me nje hapesire banimi prej 234 m2 dhe 120 m2 oborr ofron:   Kati i pare: Dhome n...

Apartament 2+1 me qera tek kompleksi Halili ne Tirane , (TRR-417-13a) Cmimi:400 Euro

Ofrohet me qera apartament 2+1 tek kompleksi Halili ne Tirane. Kompleks i mirendertuar dhe i preferuar dhe vetem pak minuta larg qendres. Apartamenti mund te ofrohet edhe bosh per ambient biznesi edhe per banim. Me nje sipe...

Apartament 2+1 per shitje prane qendres Globe ne Tirane , (TRS-114-41b)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartament...

Cmimi:80.900 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane qendres Globe ne Tirane , (TRS-114-42b)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartament...

Cmimi:107.500 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane qendres Globe ne Tirane , (TRS-114-43b)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Apartament...

Cmimi:111.400 Euro

Apartament 2+1 per shitje prane pallatit me shigjeta ne Tirane , (TRS-114-44b)
Tirane,Albania

Apartament 2+1 per shitje bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Apart...

Cmimi:100.000 Euro

Dyqan me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane (TRR-114-45b)
Tirane,Albania

Dyqan me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin ...

Cmimi:700 Euro