Ambient tregtar Me Qira Tirane

Dyqan me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhes te nje pallati te r
Me Qira 517-5K 350 €

Dyqan me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhes te nje pallati te ri me fasade xhami dhe me mundesi shum te mira reklamimi. Ambienti ka nje siperfaqje prej  40 m2 open space dhe me lartesi muresh prej 5 metrash qe ...

Dyqan me qera ne rrugen e Limuthit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare ten je vile 3-kateshe me hyrj
Me Qira 217-14L 250 €

Dyqan me qera ne rrugen e Limuthit ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ten je vile 3-kateshe me hyrje te vecuar. Ka siperfaqe te brendshme prej 150m2 dhe siperfaqe toke prej 500m2, eshte e organizuar ne nje ambient open space, koridor dhe ...

Dyqan me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri
Me Qira 117-30K 1000 €

Dyqan me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri shume prane rruges se Elbasanit. Ka nje hapesire te madhe prej 175 m2 ku perfshihen dhe 2 tualete, gjithashtu ka dhe 1 verande te madhe prej 40 ...

Dyqan me qera afer rruges Don Bosko ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje vile, shume pr
Me Qira 1216-51d 300 €

Dyqan me qera afer rruges Don Bosko ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje vile, shume prane me zonen e Zogut te ZI Ka nje siperfaqe prej 150 m2 dhe eshte i organizuar ne tre hapesira te hapura dhe tualet. Ofrohet  i pamobiluar dhe ...

Dyqan me qera  afer rruges Myslym Shyri ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e perdhe ne nje p
Me Qira 216-31d 1000 €

Dyqan me qera  afer rruges Myslym Shyri ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e perdhe ne nje pallat te ri dhe eshte e rrethuar me qepena. Ka nje prej siperfaqe 170 m2 te organizuar ne nje hapesire pa ndarje dhe dy tualete. Eshte e ...

Dyqan me qera prane ish Ambasades Jugosllave ne Tirane.
Dyqani ka nje hapesire prej 45 m2 hapesire
Me Qira 1216-15K 740 €

Dyqan me qera prane ish Ambasades Jugosllave ne Tirane. Dyqani ka nje hapesire prej 45 m2 hapesire te madhe dhe nje tualet. Prona ka nje fasade te madhe xhami me mundesi shume te mira reklamimi dhe eshte e pershtatshme per lloje te ndryshme ...

Bar-restorant me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane.
Ndodhet ne katin e nendheshem  te nje pall
Me Qira 1116-48L 1200 €

Bar-restorant me qera ne rrugen e Dibres ne Tirane. Ndodhet ne katin e nendheshem  te nje pallati ekzistues me hyrje ballore nga rruga kruesore. Ka nje siperfaqe prej 180m2 te shperndare ne nje ambient te madh bashkangjitur me banak, pjesen e ...

Dyqan me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe ne buze te rruges
Me Qira 1116-35K 1700 €

Dyqan me qera ne rrugen Reshit Petrela ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe ne buze te rruges kryesore. Ka nje hapesire prej 140 m2 dhe lartesi prej 4 metrashe, eshte e ndare ne 2 ambiente dhe eshte e pajisur me tualet. Kjo prone ka nje fasade te ...

Dyqan me qerane rrugen e Durresit ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne kat gjysem te nendheshem.
Ka nje si
Me Qira 1116-29d 200 €

Dyqan me qerane rrugen e Durresit ne Tirane. Dyqani ndodhet ne kat gjysem te nendheshem. Ka nje siperfaqe prej 30 m2 dhe eshte e perbere edhe nga nje tualet. Eshte i  shtruar me pllaka dhe i mirembajtur. Ndodhet buze trotuarit dhe eshte e ...

Dyqan me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri
Me Qira 1016-31K 400 €

Dyqan me qera ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane Parkut Kombetar. Ka nje hapesire prej 50 m2 te shperndare ne sallon te madh dhe nje tualet, gjithashtu ka dhe nje verande perpara prej 15 ...

Dyqan me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati
Me Qira 1016-20K 3500 €

Dyqan me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri prane te gjitha pikave kyce te qytetit. Ka nje hapesire prej 290.6 m2 dhe nje lartesi prej 5 metrash, ku perfshihet hapesire e madhe boshe dhe nje ...

Dyqan me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane.
Dyqani pozicionohet ne katin perdhe te nje pal
Me Qira 1016-17K 3200 €

Dyqan me qera ne Bulevardin Gjergj Fishta ne Tirane. Dyqani pozicionohet ne katin perdhe te nje pallati te ri dhe nga me modernet ne qytet. Ka nje hapesire prej 268.44 m2 dhe nje lartesi prej 5 metrash, ka nje hapesire te madhe ku perfshihet dhe nje ...

Dyqan me qera ne rrugen Dhaskal Todri ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te r
Me Qira 916-17K 120 €

Dyqan me qera ne rrugen Dhaskal Todri ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri ne nje nga zonat e zhvilluara se fundmi. Ka nje hapesire te brendeshme prej 25.5 m2 ku perfshihet dhe nje tualet. Prona ka nje fasad xhami me mundesi ...

Dyqan me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vj
Me Qira 916-12K 2800 €

Dyqan me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter ne buze te rruges kryesore. Ka nje hapesire prej 90 m2 ku ndodhet dyqani, paradhome dhe tualet. Eshte e pershtatshme per lloje te ndryshme ...

Dyqan me qera prane rruges Kongresi i Manastirit ne Tirane.
Pozicionohet ne katin perdhe ne nje pal
Me Qira 816-33b 1500 €

Dyqan me qera prane rruges Kongresi i Manastirit ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe ne nje pallat te ri, ne krah te Spitalit te Femijeve. Ka siperfaqe prej 236 m2 se bashku me dy tualete brenda. Dyqani eshte i ndare ne 2 ambiente ku njeri prej ...

Dyqan me qera ne krah te Ambasades se Vatikanit ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje ndertese
Me Qira 816-27b 370 €

Dyqan me qera ne krah te Ambasades se Vatikanit ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje ndertese 2 kateshe, prane rruges kryesore. Dyqani ka siperfaqe prej 28 m2 se bashku me nje tualet brenda. Punimet e brendshme jane te cilesore dhe te ...

Dyqan me qera ne rrugen Gjon Muzaka ne Tirane.

Pozicionohet ne katin perdhe ne nje pallat te ri,
Me Qira 816-24b 237 €

Dyqan me qera ne rrugen Gjon Muzaka ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe ne nje pallat te ri, buze rruges kryesore. Ka siperfaqe prej 39 m2 se bashku me nje tualet brenda. Dyqani eshte totalisht i rikonstrukturuar nga brenda me punime teper ...

Dyqan me qera ne krah te Ambasades se Vatikanit ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe ne nje ndertese
Me Qira 816-14b 600 €

Dyqan me qera ne krah te Ambasades se Vatikanit ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe ne nje ndertese 2-kateshe, prane rruges kryesore. Dyqani ka siperfaqe prej 30 m2 se bashku me nje tualet te vogel brenda. Ofrohet bosh dhe pjesa me e madhe e punimeve ...

Dyqan me qera te kryqezimi i rruges Bardhyl me rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane.
Pozicionohet
Me Qira 816-9b 407 €

Dyqan me qera te kryqezimi i rruges Bardhyl me rrugen Kongresi i Manastirit ne Tirane. Pozicionohet ne katin perdhe ne nje pallat te vjeter, buze rruges kryesore. Ka siperfaqe prej 38 m2 se bashku me nje tualet brenda.  Dyqani eshte i pajisur me ...

Dyqan me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat te vjeter, p
Me Qira 716-21b 200 €

Dyqan me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ne nje pallat te vjeter, prane shkolles Lidhja e Prizrenit. Ambienti ka siperfaqe prej 30 m2 se bashku me tualet brenda. Kjo prone eshte shume e pershtatshme per zyra, noteri, ...

Dyqan me qera prane Kopshtit Botanik ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri
Me Qira 716-14K 6300 €

Dyqan me qera prane Kopshtit Botanik ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri brenda nje kompleksi shume te njohur prane Liqenit Artificial. Ka nje hapesire prej 900 m2 dhe ofrohet si nje i tere, gjithashtu ai mund te ndahet edhe ...

Dyqan me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne rrugen kryesore shume prane Gjim
Me Qira 616-49K 370 €

Dyqan me qera ne rrugen e Barrikadave ne Tirane. Dyqani ndodhet ne rrugen kryesore shume prane Gjimnazit Sami Frasheri. Ka nje hapesire totale prej 74 m2 te shperndare ne dy kate ku perfshihet dhe nje tualet. Kjo prone eshte e mobiluar per lokal dhe ...

Dyqan me qera ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati
Me Qira 616-28K 1100 €

Dyqan me qera ne rrugen Kongresi i Tiranes ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane prokurorise se Tiranes. Ka nje hapesire prej 220 m2 ku pershihen, 2 tualete, korridor dhe salle te madhe . Ka funksionuar se fundmi ...

Dyqan me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri
Me Qira 616-24K 300 €

Dyqan me qera ne rrugen Bilal Golemi ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane kompleksit Dinamo. Ka nje hapesire te madhe prej 75 m2 ku perfshihet 1 dhome e vogel per depo dhe 1 tualet. Dyqani eshte i pajisur me nje ...

Bar kafe me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane.
Ndodhet ne katin e pare ne nje kompleks te ri p
Me Qira 616-11b 2500 €

Bar kafe me qera ne rrugen Sami Frasheri ne Tirane. Ndodhet ne katin e pare ne nje kompleks te ri pallatesh, ne krah te rruges kryesore. Ambienti ka hyrje dalje ne dy anet e saj dhe siperfaqe te brendshme prej 114 m2. Gjithashtu pjese e ambientit eshte ...

Dyqan me qera ne ne rrugen Faik Konica ne Tirane.
Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat te ri prane
Me Qira 516-34b 300 €

Dyqan me qera ne ne rrugen Faik Konica ne Tirane. Ndodhet ne katin perdhe ne nje pallat te ri prane rruges kryesore. Dyqani ka siperfaqe prej 50 m2 se bashku me nje tualet brenda. Ofrohet bosh. Perpara dyqanit ka nje oborr te vogel te cilen ju mund ta ...

Dyqan me qera ne rrugen Abdylla Keta ne Tirane.
Ndodhet ne bodrumin e nje pallati te ri, buze rruge
Me Qira 516-24b 800 €

Dyqan me qera ne rrugen Abdylla Keta ne Tirane. Ndodhet ne bodrumin e nje pallati te ri, buze rruge kryesore. Dyqani ka siperfaqe 300 m2 e organizuar ne open space se bashku me 2 tualete. Ambienti eshte i saporestauruar dhe ka 2 hyrje – dalje te ...

Dyqan me qera ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te
Me Qira 516-15K 2000 €

Dyqan me qera ne rrugen Prokop Myzeqari ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane rruges Fortuzi. Ambienti ka nje hapesire te madhe prej 200 m2 ku perfshihen dhe 2 tualete. Dyqani eshte i shtruar me laminat te nje ...

Dyqan me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin perdhe shume prane policise
Me Qira 516-6K 500 €

Dyqan me qera ne rrugen e Kavajes ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe shume prane policise Bashkiake. Ka nje hapesire te brendshme prej 40 m2 te shperndare ne hapesire te madhe dhe nje tualet. Eshte i pershtatshem per lloje te ndryshme ...

Zyre me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane.
Zyra ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shum
Me Qira 516-4K 250 €

Zyre me qera ne rrugen Zef Jubani ne Tirane. Zyra ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri shume prane Stadiumit Dinamo. Ka nje hapesire prej 20 m2 te shperndare ne nje ambient te madh dhe nje tualet. Zyra ofrohet bosh dhe eshte e pajisur me ajer ...

Dyqan me qera ne rrugen Xhorxhi Martini ne Tirane.
Pozicionohet ne katin e 1-re ne nje pallat te ri
Me Qira 416-21b 1000 €

Dyqan me qera ne rrugen Xhorxhi Martini ne Tirane. Pozicionohet ne katin e 1-re ne nje pallat te ri, disa metra larg sheshit Avni Rustemi. Dyqani ka siperfaqe prej 180 m2 se bashku me 2 tualete. Hapesira e brendshme eshte open space. Kjo prone eshte ...

Dyqan me qera ne rrugen Vellezerit Manastirli ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pall
Me Qira 416-10K 200 €

Dyqan me qera ne rrugen Vellezerit Manastirli ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te vjeter shume prane rrethrrotullimit te Zogut te Zi. Kjo prone ka nje hapesire te madhe prej 25 m2 ku perfishihet dhe nje tualet. Ky dyqan eshte i ...

Dyqan me qera ne rrugen Tefta Tashko-Koco ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati
Me Qira 316-64K 20.000 all €

Dyqan me qera ne rrugen Tefta Tashko-Koco ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri prane Ministrise se Jashtme. Ka nje hapesire prej 25 m2 ku per perfishet nje hapesire e madhe dhe nje tualet. Eshte e pajisur me nje vetrate te ...

Bar-Restorant me qera ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane.

Lokali ndodhet i vendosur ne katin per
Me Qira 316-61K 1000 €

Bar-Restorant me qera ne rrugen Skender Luarasi ne Tirane. Lokali ndodhet i vendosur ne katin perdhe te nje pallati te ri brenda nje kompleksi tek lulishtja e Komunes se Parisit. Ka nje hapesire prej 120 m2 te shperndare ne nje ambient te madh ...

Lokal me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane.

Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati
Me Qira 316-23K 1500 €

Lokal me qera ne rrugen Naim Frasheri ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te nje pallati ekzistues i shnderruar ne lokal. Hapesira e brendshme prej 65m2 eshte e rinovuar nga e para, si dhe oborr i shfrytezueshem rreth 250 m2. Punimet ...

Dyqan me qera ne rrugen Jata ne Tirane.
Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, prane rruges k
Me Qira 316-15b 370 €

Dyqan me qera ne rrugen Jata ne Tirane. Ndodhet ne katin e 2-te ne nje pallat te ri, prane rruges kryesore. Dyqani ka siperfaqe prej 78 m2. Te gjithe dyqanet ne kete kat perdorin 2 tualete te cilat jane te perbashketa. Kjo prone eshte e paperdorur me ...