Ambient tregtar Me Qira Tirane

Dyqan me qera ne Qender Tregtare ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e pare te qendres, aty ku shu
Me Qira 714-7j 925 €

Dyqan me qera ne Qender Tregtare ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te qendres, aty ku shume biznese te llojeve te ndryshme zhvillojne aktivitetin e tyre. Dyqani ka hapesire prej 66 m2, e cila shfrytezohet sipas deshires, duke e ndare apo duke ...

Dyqan me qera ne Qender Tregtare ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te qendres, aty ku shu
Me Qira 614-36j 456 €

Dyqan me qera ne Qender Tregtare ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin perdhe te qendres, aty ku shume biznese te llojeve te ndryshme zhvillojne aktivitetin e tyre. Dyqani ka hapesire prej 38 m2, e cila shfrytezohet sipas deshires, duke e ndare apo duke ...

Dyqan me qera ne rrugen Ded Gjo Luli ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe, me siperfaqe 70m2.
Me Qira 514-22j 1500 €

Dyqan me qera ne rrugen Ded Gjo Luli ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe, me siperfaqe 70m2. Ambjenti eshte i organizuar ne 40 m2(4m*10m) dhe 30 m2 te pjeses se pasme jane jane ne forme dupleksi me shkalle, pra ne perdorim ju do te keni ...

Dyqan me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara pe
Me Qira 514-18j 3220 $ €

Dyqan me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne nje nga zonat me te kerkuara per te zhvilluar biznese te ndryshme. Dyqani pozicionohet ne katin perdhe, me siperfaqe 145 m2. Me fasade prej 8 m, keni mundesi te shkelqyera ...

Dyqan me qera ne rrugen Peti ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri prane l
Me Qira 414-59b 300 €

Dyqan me qera ne rrugen Peti ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri prane liqenit artificial ne Tirane. Ka nje siperfaqe prej 70 m2 ku perfshihet dhe nje tualet. Brenda ne dyqan jane bere dhe disa punime gipsi. Eshte shume I ...

Ambjent biznesi me qera prane Kryqezimit te 21-Dhjetorit ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin perdhe
Me Qira 414-55j 6500 €

Ambjent biznesi me qera prane Kryqezimit te 21-Dhjetorit ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin perdhe te nje pallati te ri, me siperfaqe 650 m2. Ambjenti eshte i ndare me kolona 5.40m larg njera tjetres. Ju mund ta riorganizoni hapesirat ne varesi te ...

Dyqan me qera ne rrugen Teodor Keko ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te r
Me Qira 414-46b 400 €

Dyqan me qera ne rrugen Teodor Keko ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati te ri ne unazen e re. Ka nje siperfaqe prej 97 m2 te pajisur me tualet dhe verande te madhe te shfrytezueshme. Siperfaqja e madhe e vetratave te xhamit ...

Dyqan me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne fillimin e rruges Pjeter Budi.
Am
Me Qira 414-33b 150 €

Dyqan me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Dyqani ndodhet ne fillimin e rruges Pjeter Budi. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka nje siperfaqe prej 19.5m2 ku perfshihet dhe tualeti. Lartesia e dyqanit eshte 4 metra e cila ...

Ambjent biznesi me qera ne Kompleksin Karl Topia ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje
Me Qira 414-31j 1000 €

Ambjent biznesi me qera ne Kompleksin Karl Topia ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje kompleksi te ri pallatesh, me siperfaqe 90 m2, ne buze te rruges. Ambjenti ka dy dalje; nga rruga kryesore dhe ne brendesi te ...

Ambjent biznesi me qera ne Kompleksin Karl Topia ne Tirane.Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje kom
Me Qira 314-41j 2500 €

Ambjent biznesi me qera ne Kompleksin Karl Topia ne Tirane.Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje kompleksi te ri pallatesh, ne anen ballore te tij.Aktualisht funksionon si bar kafe por eshte ideal per seli banke, zyre, kancelari, show room, etj.Ka ...

Dyqan me qera mbi Qytetin Studenti ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne nje kompleks te ri pallatesh, 10 mi
Me Qira 214-18 1000 €

Dyqan me qera mbi Qytetin Studenti ne Tirane. Dyqani ndodhet ne nje kompleks te ri pallatesh, 10 min larg Qytetit Studenti. Zona eshte ne zhvillim e siper dhe ofron mundesi te mira per zhvillim e nje biznesi. Ambjenti pozicionohet ne katin e pare te ...

Dyqan me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te r
Me Qira 214-11b 320 €

Dyqan me qera ne rrugen Pjeter Budi ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri. Ka mundesi shume te mire reklamimi sepse ndodhet buze rruge dhe eshte e gjitha me vetrate te madhe xhami. Dyqani eshte 26 m2 ka te perfshire dhe ...

Dyqan me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistue
Me Qira 114-55b 1000 €

Dyqan me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues me pamje nga rruga kryesore. Ka pozicion shume te favorshem pasi ndodhet ne nje nga rruget me kryesore ne Tiranes dhe me nje mundesi biznesi shume te ...

Dyqan me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri
Me Qira 114-50b 500 €

Dyqan me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri buze rruge 10 metra nga rruga kryesore. Ka nje siperfaqe prej 100 m2 me nje verande te shfytezueshme te ngritur me shkalle.Ambjenti perfshin 2 tualete ...

Dyqan me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane.

Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistue
Me Qira 114-45b 700 €

Dyqan me qera ne rrugen Fortuzi ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati ekzistues. Ka hyrje me vete dhe eshte gjysem bodrum. Dyqani ka siperfaqe 50 m2 I pajisur me tualet. Eshte e mobiluar si parukeri me te gjithe pajisjet e ...

Dyqan me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri
Me Qira 1213-41 240 €

Dyqan me qera prane rruges se Kavajes ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri dhe teper cilesor. Ka siperfaqe prej 30 m2 ku perfshihet dhe tualeti. Ambjenti eshte i pershtatshem per biznese te ndryshme, duke filluar nga klinike, ...

Dyqan me qera te stacioni i Trenit ne Tirane ne rrugen Reshit Petrela.Dyqani ndodhet ne katin e pare
Me Qira 1213-7 ... €

Dyqan me qera te stacioni i Trenit ne Tirane ne rrugen Reshit Petrela.Dyqani ndodhet ne katin e pare te pallatit te nje kompeksi  te ri dhe ka nje siperfaqe rreth 60 m2.Punimet nga brenda jane shume cilesore, vetrata eshte prej xhami, dhe ne ...

Dyqan me qera prane Institutit te Higjenes ne Tirane.
Ky dyqan ndodhet ne katin e pare te pallatit,
Me Qira 1113-44 800 €

Dyqan me qera prane Institutit te Higjenes ne Tirane. Ky dyqan ndodhet ne katin e pare te pallatit, buze rruges kryesore. I pajisur me vetrata xhami, eshte mjaft i favorshem per te reklamuar biznesin tuaj. Ka nje siperfaqe prej 80 m2 se bashku me nje ...

Ambjent biznesi me qera ne rrugen Sali Butka ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pal
Me Qira 1113-4 1700 €

Ambjent biznesi me qera ne rrugen Sali Butka ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri, me siperfaqe 177 m2. Hapesira perfshin 2 banjo si dhe vetrate xhami, e cila ofron mundesi mjaft te mira reklamimi. Perpara dyqanit ka ...

Bar kafe me qera prane Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e II-te te nj
Me Qira 1013-12 700 €

Bar kafe me qera prane Inxhinierise se Ndertimit ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te vjeter, me siperfaqe 120 m2. Sic shihni dhe ne foto, me pare ka funksionuar si bar kafe. Zona eshte mjaft e preferuar per biznes, pasi ...

Dyqan me qera pas Karburant Martinit ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne katin e pare te pallatit, me sipe
Me Qira 913-39 410 €

Dyqan me qera pas Karburant Martinit ne Tirane. Dyqani ndodhet ne katin e pare te pallatit, me siperfaqe 63 m2. Ambjenti eshte i favorshem  per biznese te ndryshme, me mundesi shume te mira reklamimi. Ne te perfshihen vetrate xhami, punime te ...

Ambjent biznesi me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne nje zone mjaft te pop
Me Qira 913-36 1200 €

Ambjent biznesi me qera ne rrugen Reshit Collaku ne Tirane. Dyqani ndodhet ne nje zone mjaft te populluar dhe te njohur te qytetit. Zona perreth eshte mjaft e favorshme per te zhvilluar biznesin tuaj. Ambjenti ka nje siperfaqe totale prej 120 m2, te ...

Godine 3-kateshe me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane.
Ambjenti ka nje siperfaqe prej 284 m2 ne
Me Qira 913-33 1800 €

Godine 3-kateshe me qera ne rrugen Myslym Shyri ne Tirane. Ambjenti ka nje siperfaqe prej 284 m2 ne total, te organizuara ne 3 kate. Kati i pare prej 108 m2 dhe me lartes 3.2 m, ofron dy ambjente, depo/magazine dhe tualet. Kati i dyte (88 m2) perfshin ...

Ambjent biznesi me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e pare te palla
Me Qira 813-33 1700 €

Ambjent biznesi me qera ne zonen e ish-Bllokut ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te pallatit, me siperfaqe 75 m2. Dyqani perfshin vetrate xhami, si dhe dalje nga mbrapa. Hapesiren mund ta organizoni ne varesi te biznesit tuaj. Ka nje ...

Ambjetn zyre me qera ne fillim te rruges Don Bosko ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e II-te te
Me Qira 713-59 400 €

Ambjetn zyre me qera ne fillim te rruges Don Bosko ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e II-te te nje pallati te ri, me siperfaqe 62 m2. Ky kat eshte funksional vetem per biznese dhe zyra perfaqesuese te tyre. Ndaj eshte mjaft e favorshme per te ...

Ambjent biznesi me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne nje zone te njohur
Me Qira 713-58 2200 €

Ambjent biznesi me qera prane rruges Myslym Shyri ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne nje zone te njohur dhe te populluar te qytetit. Me ane te 3 hyrjeve me shkalle, ju futeni ne ambjent, i cili eshte gjysem bodrum. Ka nje siperfaqe te brendshme prej 400 ...

Ambjent biznesi me qera te Kullat Binjake ne Tirane.
Dyqani ndodhet ne nje nga qendrat me te medhaj
Me Qira 713-27 1000 €

Ambjent biznesi me qera te Kullat Binjake ne Tirane. Dyqani ndodhet ne nje nga qendrat me te medhaja te qytetit, ne bulevardin kryesor. Vendndodhja eshte avantazh per reklamimin e biznesit tuaj. Ambjenti ndodhet ne katin e III-te, me siperfaqe 70 ...

Ambjent me qera midis Gjykates se Shkalles Pare dhe ish-Ekspozites. Ambjenti ndodhet ne katin e pare
Me Qira 413-33 1100 €

Ambjent me qera midis Gjykates se Shkalles Pare dhe ish-Ekspozites. Ambjenti ndodhet ne katin e pare te nje pallati te ri, me siperfaqe 100 m2. Me punime te brendshme cilesore, ambienti ofron dy dalje. Pa kolona ne mes, ne brendësi do mund te gjeni ...

Ambjent per biznes me qera te Nobis Center ne Tirane.
Ambjenti ndodhet ne katin e II te pallatit me
Me Qira 213-40 800 €

Ambjent per biznes me qera te Nobis Center ne Tirane. Ambjenti ndodhet ne katin e II te pallatit me siperfaqe 100 m2. Ambjenti perfshin 4 dhoma dhe 2 banjo. Njera nga dhomat eshte e vecuar e cila mund te perdoret dhe per dhome pritjeje, kurse tre te ...